Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti nem lettetek rosszul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem lettetek rosszul a karikagyűrűk árán? Valami olcsóbb megoldás, kinek van ötlete?

Figyelt kérdés

Ha csak 14 karátos és nem is ultra vastag, akkoris majdnem kettőnk egy havi fizetésünkből jönne ki, ennyit nem tudunk szánni rá, már ígyis le vagyunk letjesen merülve anyagilag.

Ti hogy oldottátok meg olcsóbban?

(Tudom, meglévő aranyat el lehetne adni, de nekünk csak egy karkötő van, azzal nem vagyunk sokkal előrébb)


2012. ápr. 2. 12:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

[link]

Pldául ez tetszik.

2012. ápr. 2. 12:41
 12/20 anonim ***** válasza:
Ötvöshöz mentünk, aranyat vittünk. a 130.000 ft-os gyűrűpár így nekünk csak 16.000-be került, mert csak a munkadíjat kellett kifizetni. Rengeteg fazonból lehetett választani, sőt akár neten talált képet is.
2012. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mi ezüstöt vettünk,mert én nem szeretem az aranyat.Így 15.000 volt a kettő, pedig elég vastag, "pereme" van, és szép. Persze a netről kellett rendelni,mert ahol lakunk, az ékszerészeknél csak arany és fehérarany gyűrűk voltak méregdrágán.
2012. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát én is rosszul lettem az árakon, így ródiumozott ezüst gyűrűt vettünk, középen egy arany csíkkal. 22-ből kijött az egy pár.
2012. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Csináltatni kell ötvössel!!!

Vigyél képet, esetleg ha van régebbi családi ékszer. Nekünk azt beszámították, így fizettünk két jegygyűrűért 26ezret, majd másnap elhagytam az enyémet, külön meg kellett újra csináltatni, és 50 volt. Ezt csak azért írom, mert 50ből egy bármilyen férfigyűrűt megcsinálnak, nem kell konfekciót venni, képet kell vinni.

2012. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekünk 92 ezer volt. 4mm-es 14 karátos 3g arany. Ez volt a legolcsóbb.....kicsit durva de az a baj, h. egyszer adjuk ki, így muszály :S
2012. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 bussika ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vehettek ezüstöt is, nem sokban különbözik a fehéraranytól, majd egyszer maximum vesztek aranyat ha lesz pénzetek rá!


A miénk is ezüst 7000 Ft volt a pár kb 8 vagy 9 gramm a kettő tehát nem is vékony azt hiszem hogy 6mm-es!


Sok boldogságot!

2012. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nekünk ezüst van, 30 ezerbe került a kettő. egyedi, a saját elképzelésünk alapján készült.

utálom az aranyat, a fehérarany meg olyan mintha ezüst lenne. egyébként sem szeretünk flancolni, a pénznek jobb helye is van.

nekem sokkal jobban számít az eszmei értéke mint az anyagi.

2012. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nekem a volfrámacél gyűrűk tetszenek. kaphatóak már arany színben is, eddig csak fényesre polírozott fémszínűben lehetett kapni. eljegyzésünkkor is ilyen gyűrűt választottunk, majd ha összeházasodunk, szeretnék aranyszínűt ebből a fajtából. egy db ilydn gyűrű kb. 10 ezer, a sima , színezetlen fémes az pedig 6 ezer volt. nem az ára miatt esett erre a választásunk, hanem mert nem karcolódik és évtizedek múlva is pont úgy néz ki mintha aznap vettük volna. nekünk az időtállóság volt elsődleges szempont. :)
2012. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az ezüsttel az a baj, hogy megfeketedik hamar a fiókban fél év (nekem fémallergiám van, igaz az ezüstre nem pattogok ki, mégis még az átlagnál is gyorsabban színeződik el az ujjamon (2-3hét)


Ráadásul nagyon gyorsan kopik, elvileg egy életen át hordod, úgy még az arany is jól megkopik, hát még az ezüst..


Az acél a megoldás, ha a költségkímélő ékszert kell választani

2012. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!