Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári szertartás idejére az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári szertartás idejére az összes meghívottat le szokták ültetni, vagy állni is szoktak?

Figyelt kérdés
Külső helyszínen lesz a polgári szertartás és Nekünk azt mondták, hogy csak a pár, a tanúk, és az örömszülők szoktak ülni, a többiek állnak. 15-20 perc lenne maga a ceremónia és összesen 30-an lennénk. Szerintetek az megszokott, hogy a többiek állnak, vagy az a jobb, ha mindenki ül?
2012. ápr. 16. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem hatalmas illetlenség lenne, ha állnia kellene a násznépnek. Gondolj bele, lesznek idősek-gyerekek (gondolom, hogy lesznek), külső helyszínt írsz, tehát nyilván melegebb idő lesz, senkinek sem hiányzik egy-két ájulás, vagy a meleg miatti komolyabb rosszullét.
2012. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


ahol én voltam, az egy tóparton volt, az örömszülők és a pár ültek, meg persze az anyakkönyvvezető is. Volt kitéve még pár pad, ha valaki nem bír állni (volt idős és kismama is), mindenkinek adtak egy fél literes ásványvizet (meleg volt). Senki sem tartotta illetlenségnek

2012. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha leültettek mindenkit.
2012. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én eddig csak olyan esküvőn voltam, ahol ült mindenki. Az anyakönyvvezető állt csak és a pár.
2012. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Badarság, annyian ülnek, ahányan elférnek/beférnek. Mi egy kisebb városban lakunk, nem nagy az a házasságkötő terem, az anyakönyvvezető, a pár, a szülők, a tanuk meg néhány nagyon közeli hozzátartozó (nagymama, testvérek...) fértek csak be. Ezen nincs mit megsértődni, csak nem építtetünk a városnak nagyobbat. Aki kíváncsi volt, állva befértek hátul, vagy az ajtóban is álltak, a gyerekek kint szaladgáltak a szomszédos parkban, meg egyébként is, azt a 15-20 percet ki lehet bírni. A hivatal folyosóján általában vannak padok, ha annyira le kell ülnie valakinek. Tehát itt nincs megszokás Kedves Kérdező, aki ezen megsértődik, el se menjen! Nincs min aggódnod! Sok boldogságot!
2012. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :-)
2012. ápr. 17. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel írod hogy 30 an lesztek és külső helyszínen ültess le mindenkit. Nem sok ez a létszám. És ha ti leültök meg a szülők és a tanúk akkor már nem túl sok szék kell még 22 nem nagy dolog kirakni.

Nyilván ha 200 főről beszélnénk akkor más lenne.

2012. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljatok meg leültetni mindenkit.
2012. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!