Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti megsértődnétek? Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek? Mindenki csodálkozik, hogy én nem!

Figyelt kérdés

Legénybúcsúján kapott a párom haverjaitól egy ilyen, csak piros bögrét: [link]

Azóta ebből teázik. Tegnap az anyukája és a tesója meglátta és kiakadtak, hogy én ezt hogyan engedhetem meg. Mondtam, hogy szerintem poén én én jót nevettem rajta. Erre azt vágták a fejemhez, hogyha én egy ilyen sértést nem veszek észre, akkor biztosan semmit nem számít nekem az esküvő. Pedig csak ismerem a barátai humorát. Velem van a baj?



2012. ápr. 17. 17:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem veled van a baj. Azzal van a baj, aki ilyen miatt kicsapja a hisztit. aztán csodálkoznak ezek a nők, hogy a párjuk lelécel. ehh.
2012. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell mindenen besértődni.Az a jó,ha ti értitek egymást a többiek meg le vannak sz@rva.
2012. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
én is mosolyognék rajta, szerintem vicces :D
2012. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

dehogy,nem veled van a baj

ők nem ismerik a bögre hátterét, hogy vidámságból, poénból kaptad, és nem egy doktor agymenőktől. habár még azok is vannak ilyen lazák sokszor.

2012. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Kedves négyes! Pontosan beletaláltál: dokiktól van :D
2012. ápr. 17. 17:40
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez a bögre poén :)

Nem kell komolyan venni!!! Semmi probléma nincs vele.

2012. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Megnyugtat, hogy nem csak én gondolkozom így :D ! Ti viszont nem hallottátok azt a rikácsolást, amit a bögre miatt kaptam! Igaz már azt is nehezen viselték, hogy az esküvő nem olyan volt, amilyet ők akartak, vagyis, hogy minden alig ismerős is ott legyen. Csak ketten voltunk a párommal+ a testvéreink, mint tanúk és hétköznap volt. A pénzt inkább lakásra költöttük :D. Azóta hallgatjuk, hogy csak a koldusok házasodnak így, vagy még ők sem...
2012. ápr. 17. 17:46
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is poénos :D
2012. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Legénybúcsúra tökéletes ajándék :) Jófej haverok, na... Ha a vőlegényed igaznak vélné a feliratot, feltehetőleg nem kért volna meg :)
2012. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jó!Nem sértődnék meg.
2012. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!