Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi csokornak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi csokornak milyen virágot választanál, ill. a milyen volt? Melyik a kedvenc virágod?

Figyelt kérdés
Nekem a kála és az orchidea a kedvencem, nem tudok dönteni...
2010. jún. 9. 12:39
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

kála:

[link]

[link]

orchidea:

[link]

[link]

2010. jún. 9. 12:42
 2/27 A kérdező kommentje:

a ruha pedig valami ilyesmi:

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 9. 12:44
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézd , ez a ruhától is függ, de a képek alapján inkább orchidea, és a 3. a "hosszabb" . Ha viszont kis csokrot szeretnél, jó a 4. is. Kála szép virág....de pl. az 1. nél így hosszú szálon hagyva ....hááááát nekem nem jön be igazán...

(nekem sárga- fehér rózsacsokrom volt)

2010. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
aha. Látom közben a ruhák is itt vannak.... akkor inkább a hosszabb, ezekhez a "nagy" abroncsos ruhákhoz jól mutat a viszonylag nagyobb csokor. Szerintem. (mellesleg gyönyörűek a ruhák....szabad kérdezni hogy kb. mennyi?)
2010. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Orchidea egyértelműen.Ezen a képen úgy néz ki a kála,mintha hagymát fogna a csaj.Az orchidea sokkal elegánsabb és jobban menne szerintem a ruhádhoz.
2010. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Jövő nyár végén lesz a lagzi, úgy hogy ruhát még nem kezdtem próbálgatni, majd ősszel megyünk, egyelőre ezeket néztem ki és a környékünkön van is egy szalon, ahol Mori Lee-t lehet kölcsönözni, de úgy olvastam neten, hogy amerikából megvásárolni 400$ körül már lehet, persze van több ezerért is.

A virágos képeknél nem feltétlenül ilyen formájú csokorra gondoltam, csak ezeket találtam google-ban, azt majd a virágossal kitaláljuk, csak nekem mindkét virág nagyon tetszik, és nem tudok dönteni.

2010. jún. 9. 12:52
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Fehér rózsa és fehér liliom volt. gyönyörű csokrom volt, és a fehér ruhához is jl állt. Nem kell színesnek lennie a csokornak, hogy látsszon.


De liliomot még egyszer nem választanék, mert 1) gyorsan hervad 2) a porzója megfogta a ruhámat.

2010. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a lelógó, csepp alakú csokor karcsúsít. :-) Nem tudom, ez számít-e.
2010. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem zöld orchidea volt,zöld rózsával, fehér gyöngyökkel.
2010. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Nekem aranyszínű lesz a ruhám (kismama vagyok és szerintem nem lenne illő már a fehér)és bordó apró fejű kálából lesz a csokrom aranyszín szalaggal átkötve. szóval én a kálára szavazok.

Sok boldogságot!

2010. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!