Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A hitvesi csók. Csak sima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hitvesi csók. Csak sima szájra puszi volt vagy "nyelves" csók?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk és mi a szájra puszikra gondoltunk!Vagy magától fog jönni? :) Bocsi a hülye kérdésért.
2012. ápr. 23. 19:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként szertartáson nem szokott a násznép beordibálni semmit......max a lagzin, nálunk olyan volt :) A vacsin a köszöntők után nekünk is kiabálták, de akkor sem csináltunk nyelvcsatát, mert tekintettel voltunk az idősebb rokonokra is. Olyan átmenet volt a kettő között. A vad szerelmesek is kell, hogy tudják mit hol illik.
2012. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
79%
Én biztos csak szájra puszit fogok adni. Nem azzal fejezzük ki a szerelmünket, hogy egymás manduláit nyalogatjuk a rokonaink, barátaink előtt...
2012. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy rövid nyelves csók belefér. Nem csókcsata, nem kell ledugni egymás torkán a nyelveteket, de azért ne egy szájrapuszi legyen, az maximum oviban volt nagy dolog.
2012. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
75%

Fotózási szempontból jobb a hosszabb csók, könnyebb elkapni. Szerintem ne nyelves legyen, de ne is csücsörítős szájracuppantás, nem tudom értelmesen elmagyarázni, de aki csókolózott már, az tudja, mire gondolok azzal, hogy "valahol a kettő között" :)

Sok boldogságot!

2012. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk szájra puszi lesz, hosszú, meghitt szájrapuszi. Nekem az többet ér egy vad nyelves csóknál és a "nézők" számára is szebb látvány:D szerintem



de kinek a pap, kinek a paplan. Én utálom, ha két ember egymás torkában van...az szerintem túl intim. No de mondom, ahogyan Ti jól érzitek. Aki érzékeny legyen az ő baja:D

2012. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
45%

Jézusom, hogy itt egyesek mennyire félnek egy csóktól! Mi lesz ha valaki meglátja? Pont egy esküvőn? Életük egyik legfontosabb napján?? Uramatyám!! Kész katasztrófa! Undorítóak! Fujj! Gusztustalan népség! Még hogy nyelves csók! Jóhogy nem kefélnek mán az oltáron!


Most komolyan van ember, akit zavar, ha a friss házasok rendesen megcsókolják egymást? Mi ez, a középkor? Besz*rás!

2012. ápr. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
75%
Csók, de nem nyelves volt. A nyelves nem esküvőre való.
2012. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
69%

" Jézusom, hogy itt egyesek mennyire félnek egy csóktól! Mi lesz ha valaki meglátja? Pont egy esküvőn? Életük egyik legfontosabb napján?? Uramatyám!! Kész katasztrófa! Undorítóak! Fujj! Gusztustalan népség! Még hogy nyelves csók! Jóhogy nem kefélnek mán az oltáron!


Most komolyan van ember, akit zavar, ha a friss házasok rendesen megcsókolják egymást? Mi ez, a középkor? Besz*rás!"


Nem prűdek az emberek akik furának találják, hanem szimplán tudják hol mit illik. Mindenki tudja hogy a friss házasok szerelmesek akkor is, ha nem erotika show-nak használják a templomot. Azt csak a magamutogatók teszik, akik valljuk be: nem tudnak viselkedni :)

2012. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
15%
Attól még, hogy nem a középkorban vagyunk, mindennek van határa. Az esküvőn nagyon gusztustalan a nyelves csók, senki nem kíváncsi rá, mert az egy intim dolog. A hitvesi csók, nem azt jelenti, hogy smárolni kell ezer ember előtt, hanem hogy immár hivatalosan is egymáshoz tartoznak, azt pecsételik meg egy kicsit hosszabb csókkal, ami szájra puszira értendő. Énláttam nyelves csókot templomi esküvőn, hát elég gusztustalan volt nézni.
2012. ápr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
54%

Nem egyformák az emberek, vannak akik a tömött metrón is úgy a párjuk szájába nyomják a nyelvüket 3 centire a többi utas fejétől, hogy az erek kéklenek a nyelvén, ezek az emberek nyilván a templomban vagy önkoriban is megteszik, mert nem tudják féken tartani az ösztönt. De attól a násznépnek ez még undorító. Nem azt gondolja a násznép egy ilyen smár után, hogy "jaj de szeretik egymást" hanem azt, hogy "de gusztustalan volt, ezek sem tudják, minek hol a helye".


Megéri?

2012. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!