Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti terveznétek hosszú távra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti terveznétek hosszú távra, összeházasodnátok a párotokkal, ha tudnátok, hogy (rosszindulatú) rákos volt?

Figyelt kérdés

Az én páromnak sajnos daganatos betegsége volt (kb 20 éve). Ettől függetlenül én hozzá fogok menni, és engem ez nem befolyásol, de sok mindenkitől hallom, hogy gondoljam meg, mert mi van ha kiújul a betegsége... Én nem értem azokat az embereket, akik így gondolkoznak...

Nektek mi a véleményetek erről?


2012. ápr. 26. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
persze, hogy hozzámennék.
2012. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem erről az a véleményem, hogy ha szeretek valakit, akkor úgy is hozzá megyek, ha a feje hiányzik. :)


Ne máááár, komolyan, az emberek miért nem tudnak kicsit lejjebb adni az önzőségükből? Ez annyira szörnyű, hogy sokan így gondolkodnak!

Párom azért dobott, mert 4 hónapja nem volt melóm. Azt mondta neki olyan nő nem kell, akinek nem biztos az anyagi háttere. Hihetetlen ez a nagyfokú egocentrizmus. :(


Sőt! Ha kiújulna a betegsége, akkor sem hagynám el! Nem tudnék azzal a tudattal élni, hogy én vagyok a világon az az ember, akire számított a kedvese, de én otthagytam a kaksiba. Végig ott lennék, aztán ha vége lenne mindennek, akkor az én lelkiismeretem tiszta maradna.


Remélem nálatok ez nem fog bekövetkezni, és sok-sok boldog évet fogtok együtt leélni!:)

2012. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen, ha szeretek valakit, akkor hozzámennék úgy is, ha most éppen beteg. Erről szól a szerelem. Tudod: "Egészségben, betegségben"
2012. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Igy hogy 20 éve,igy más,ha akart volna,már kiujult volna,és egyébként is,ha 20 éve kigyógyitották,akkor most már az elég sok uj módszerrel is ki lehet.


Úgy hogy 1 éve gyógyult ki,ugy már lehet befolyásolna,5 év a kritikus.

2012. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, nálunk épp fordítva van a helyzet. Én voltam beteg, a páromnak még nem mertem elmondani. Én attól félek, hogy egy ilyen embertől nem akar gyereket.


Amit te írtál, az hülyeség, már bocsánat. :) A szerelem, házasság arról szól, hogy jóban-rosszban együtt. Nagyon szomorú, hogy van, aki így gondolkodik, ahogy írtad.

Az én ismeretségi körömben olyan volt, hogy rákos lett a nő, és a férje a kórházban fekvő feleségét elhagyta! Na az milyen!

Ha abban biztos vagy, hogy valóban szereted a párod, és kitartasz mellette mindig, jóban és rosszban is, akkor meg ne foglalkozz senkivel!!!

Abban az egy esetben kéne meggondolnod, ha magad vagy a szerelmedet iránta nem éreznéd elég erősnek. Akkor én is azt mondanám, hogy gondolkodj, de nem magad miatt, hanem miatta. Nem lenne jó, ha betegen egyedül maradna...


Kívánok nektek sok boldogságot, és jó egészséget! :)

2012. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha szereted és úgy érzed, hogy letudod vele élni az életedet, akkor ez nem is lehet kérdés...
2012. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
buta kérdés
2012. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Aki ilyenen gondolkodik, az nem a párját szereti, hanem csakis saját magát.
2012. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen hozzá mennék! Ez most olyan dolog hogyha egy egészséges emberhez megyek hozzá, annál is kialakulhat... az én párom 23 éve dohányzik, gondolhatjátok... de így is hozzá fogok menni mert szeretem!
2012. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Persze.

Egyrészt 20 év után pont ugyanakkora eséllyel alakul ki ilyen betegség valakinél, mint annál, aki sosem volt beteg. Ilyenkor már nem is kiújulásról beszélünk, hanem teljesen új megbetegedésről.

Másrészt meg ha szeretjük egymást, akkor is vele lennék, ha beteg lenne. Talán a gyerekvállalással megvárnám, hogy meggyógyuljon, és elteljen a kritikus 4-5 év, ami után "hivatalosan" gyógyultnak számítson, és mi is felépüljünk minden testi-lelki terhéből a betegségnek, ugyanis nem tartanám szerencsésnek, ha a közös baba ilyen környezetbe érkezne. A betegség, a kezelés komoly trauma az egész családnak, ráadásul a gyerek is rengeteg időt és ellátást igényelne, és elvonná az energiáimat a párom támogatásától, ápolásától. De a terveken mit sem változtatna, csak az időzítésen.

2012. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!