Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 400 fős lagzi? Ti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

400 fős lagzi? Ti, hogy látjátok ezt a dolgot? Hiába kicsi falu, de azért szerintem nem kellene meghívni Kis Miskát, Mariskát. A tegnapi NÉGY ESKÜVŐben volt.

Figyelt kérdés

2011. dec. 7. 08:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem kéne, de ez az én véleményem, ha valaki így akarja, akkor meghívja. Kis faluban nagyon nagy a versengés, minél jobb, minél több, minél nagyobb legyen a lagzi! Vetélkednek, kié a jobb, ki tud több embert vendégül látni. Meg ha valaki 50 éve a nagymamát meghívta az esküvőjére, akkor azt most vissza kell hívni. Nekem is volt nagy esküvőm (igaz, nem 400 hanem 200 fős), ha rajtam múlott volna, nem rendeztem volna ekkorát az biztos, előtte 1 héttel már mindenki tiszta feszült volt és reggeltől estig dolgozott. Ettől függetlenül a véleményem, hogy mindenkinek a magánügye.
2011. dec. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sosem nézek ilyen "valóságshow műsorokat" így fogalmam sincs mi volt a 4 esküvőben.

De ha az ifjú pár 400 fős lagzit akar,és meghívja félszemű Józsit is,akkor mi van? Semmi.Szíve joga azt meghívni akit akar..Miért baj ez?

2011. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Persze, hogy magán ügye mindenkinek, csak gondoltam felteszem a kérdést, kíváncsi vagyok más emberek véleményére!

Nekem végül is, itt csak az nem tetszett, hogy mivel sátras lagzi volt így kint a szabadban főztek, sütöttek a +30 akár mennyi fokban a legyek meg ott keringtek minden ételen....

2011. dec. 7. 08:32
 4/16 A kérdező kommentje:

Már vártam, hogy valaki belekössön a kérdésembe!

Mivel itt gyk-n mindenkinek nagy a szája!

2011. dec. 7. 08:33
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

ma 08:30

Én nem kötöttem bele a kérdésedbe,csak nem értem hogy miért baj az ha valaki így csinálja a dolgait..Miért kell rögtön megszólni a másikat azért mert a kicsi faluban mindenkit meghív vagy mit főztek mit nem főztek.

Miért kell a kákán is csomót keresni??

2011. dec. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges pénzkidobás, de mindenki maga tudja.
2011. dec. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Azt azért tegyük hozzá, hogy ez a lagzi Szerbiában volt (magyarlakta településen). A nyáron nekem is volt szerencsém egy ilyenben részt venni, hatalmas élmény volt vendégként, szervezőként viszont szerintem már kevésbé. De amúgy Szerbiában az ilyen nagy lagzi a hagyományos, 4-500 fővel, kb 1 hétig tart, mivel az előkészületek alatt is ugyanúgy főzni kell a munkásoknak, este esetleg egy kis szórakozás... Az utómunkálatoknál ugyanez. A mi esetünkben a lagzi szombaton délelőtt 11től másnap reggel 9-10ig tartott (igaz csak 1-2 ember bírta).
2011. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

engem különösebben nem érdekel mások magánélete, akkor sem ha kamera előtt zajlik.


Sok boldogságot az ifjú párnak!

2011. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha szerinted nem kellene meghívni Kis Miskát, Mariskát, akkor majd te ne hívd meg, ennyi.
2011. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hmm.... látom azért 1-2 ember mégis beletud kötni! De ha el is olvasnák a hozzászólásomat az már nagy dolog lenne... Pfff. Szánalmas emberek vannak itt!
2011. dec. 7. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!