Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok linkelni olyan menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok linkelni olyan menyasszonyi ruhát, ami inkább egyszerű, hosszú és kissé teltebbeknek is jól áll?

Figyelt kérdés
Csak azért speciális a helyzet, mert sajnos mellem nincs sok..:( Sőt..szinte semmi, úgyhogy fűzősben, váll nélküliben nem is gondolkodom..Amúgy 165/68 Köszi előre is. :)
2012. máj. 10. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nagyon szép: [link]
2012. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
2012. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
2012. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Off: nem tudom próbáltál-e már ruhákat, de mint extra kis mellű menyasszony mondom, hogy egy pánt nélküli fűzős ruha szuperül tud állni. Régen én is azt gondoltam kizárt, hogy rajtam jól mutasson, de ruhás-csaj rámadta és szuper volt, úgyhogy ne zárj ki semmit, próbálj fel mindenféle fazont, lehet, hogy nem is az áll a legjobban, amit eredetileg gondoltál.
2012. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sem zárnám ki a helyedben a pánt nélküli fűzős ruhákat.


Ez pl. szerintem kifejezetten kismellőeknek áll jól.

[link]


Vagy ez: [link]

2012. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a ruhákat, mind gyönyörű! :) És köszönöm a tanácsaitokat is, nem fogok elzárkózni semmi elől..:) Mindent felpróbálok majd! :)
2012. máj. 11. 07:35
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt nézz szét, de egyébként attól,hogy teltebb vagy, és nincs melled a kivágott, illetve a pánt nélküli ruha is jól tud állni. :)

2012. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A második ruha az gyönyörü!:)
2012. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak A vonalút ne vegyél fel. Az nemhogy leplezné az alakodat,hanem inkább félidős kismamává varázsolna.
2012. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!