Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mezítlábas esküvő, vállalnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mezítlábas esküvő, vállalnátok?

Figyelt kérdés
Hamarosan esküvőnk lesz a vőlegényemmel. Alapvetően egy kicsit "lazább" felfogású esküvőnk lesz: a polgári szertartás gyakorlatilag egy réten lesz, illetve a vacsora és a lagzi egy étterem kerthelyiségében. Arra gondoltam, hogy mivel utálom a magassarkú cipőket meg amúgy is kellemesebben érezném magamat mezítláb, ezért így esküdnék (amúgy rendszer menyasszonyi ruha). Szerintetek vállalható, hogy teljesen mezítláb menjek el a rétre a polgári esküvőre illetve utána a lagziba ahol nyilván hajnalig maradunk?

2012. máj. 12. 09:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
nekunk is szabad felfogású, kôtetlen bulis lagzink lesz, vôfély meg ilyesmik nélkul, szerintem klassz ôtlet a mezítlábas gondolat, talán vmi balerina legyen nálad, hátha hajnalban huvôsebb lesz, nehogy felfázz. sok boldogságot!
2012. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

szerintem vegyél lapostalpú cipőt! én is abban leszek...senki nem fogja észrevenni,de praktikusabb topánkában lenni,minthogy belelépj valamibe a mezőn!

na meg nem kicsit lesz koszos a lábad!!

2012. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Igazából persze, vehetnék fel valami topánkát, de szerintem az már nem ugyanaz az érzés lenne, valami különlegeset akarok :) A hajnali hidegre én is gondoltam, úgyhogy arra is gondoltam, hogy veszek fel majd egy vastagabb harisnyát.

Köszönöm a válaszokat, várom a további véleményeket!

2012. máj. 12. 09:41
 4/33 anonim ***** válasza:
71%

Tök jó gondolat, csak könnyen orvos lehet a vége, ne adj' isten sürgősségi, mert valami ocsmányságba léptél.


Én a helyedben valami lapos topánkát vennék... tudom, nem ugyanaz, de így elkerülheted, hogy az esküvőt követő napokat ágyban töltsd, mert lábra állni sem bírsz (pl. üveg, csikk, éles kő, szög, miegymás)

2012. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon is állandóan mezítláb vagyok,a fiam is úgy csetteg nyáron az udvarban.Én simán bevállalnám!A Te napod kit érdekel ki-mit mondd?
2012. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
45%
Harisnya cipő nélkül??? Hát... Klassz lesz... Szanaszét szakad.
2012. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak azon imádkozz,hogy ne essen az eső!
2012. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nyilván nem csak emiatt nem szeretnék esőt :)

Harisnya cipő nélkül...hát ha elég vastag a harisnya akkor talán bírja, vagy neked más tapasztalataid vannak?

Ha valaki csinált már hasonlót nyugodtan írja le a tapasztalatait!

2012. máj. 12. 09:53
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán vállalható, ráadásul a fotográfus kolléga nagyon fog érte szeretni, az ilyen lagzik mindig jó alapanyagok egy fotósnak, én legalább is nagyon szeretem az ilyeneket. :)


Sok boldogságot!

2012. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

Ha már vastag harisnya, akkor érzésre ugyanott vagy, mint egy balerina cipőben...

Az éles tárgyak meg a harisnyát ugyanúgy át tudják szakítani (bőrrel együtt), mintha mezítláb lennél.

2012. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!