Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mezítlábas esküvő, vállalnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mezítlábas esküvő, vállalnátok?

Figyelt kérdés
Hamarosan esküvőnk lesz a vőlegényemmel. Alapvetően egy kicsit "lazább" felfogású esküvőnk lesz: a polgári szertartás gyakorlatilag egy réten lesz, illetve a vacsora és a lagzi egy étterem kerthelyiségében. Arra gondoltam, hogy mivel utálom a magassarkú cipőket meg amúgy is kellemesebben érezném magamat mezítláb, ezért így esküdnék (amúgy rendszer menyasszonyi ruha). Szerintetek vállalható, hogy teljesen mezítláb menjek el a rétre a polgári esküvőre illetve utána a lagziba ahol nyilván hajnalig maradunk?

2012. máj. 12. 09:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
3%
"bohókás" hozzászóló- az utcán is cipő nélkül jársz?
2012. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
4%
Először azt gondoltam, erőltetett, de látom a válaszokból, hogy inkább divat.
2012. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem divat, egyszerűen csak közel állnak jópáran a természethez, és nincs kedvük cipőt húzni mindig. Miért baj ez?

Sok boldogságot, Kérdező!

2012. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
50%

Csak azt nem értem, hogy minek estére elmenni étterembe, amikor a réten tüzet lehet rakni. Ott mindent el lehet készíteni, a vőlegény vadászik-halászik és kész a vacsora. Szerintem ruha se kell, egyszer van nászéjszaka. A tűz körül lehet táncolni ugrálni, dobolni, enni, inni, énekelni, vigadozni egészen reggelig.

Sokan azt hiszik, viccelek, de nekem tetszene. Ha újra születhetnék, nekem csak ilyen esküvő kéne! Tarthatna három éjjel, három nap!

60 éves férfi

2012. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
96%

"bohókás" hozzászóló- az utcán is cipő nélkül jársz?


előfordul :) múltkor mezítláb mentem utcán, mert kényelmetlen volt a papucsom :) problémád van esetleg? :))

2012. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
1%

Nincs. De az esküvő egy ünnepélyes alkalom, illik megtisztelni az eseményt és a meghívottakat is. Cipő nélkül lenni egész nap szerintem idétlen egy ötlet, hacsak nem homokozóban tartják az esküvőt, vagy a tengerparton- de akkor is illő felvenni valami cipőt az étterembe.

Van millió lapos talpú cipő, vagy szandál, nem kell körömcipőt venni, ha nem bírja a menyasszony. Miért kell ennyire feltűnősködni? Az is milyen klassz lesz, ha rálép egy darázsra, vagy egy pici üvegdarabba az utcán, a koszos talpáról nem is beszélve.

2012. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
25%

én nem vállalnám, szeretek mezítláb lenni, de ez mégis csak egy esküvő és nem egy nyár esti utcabál


De mikor kölcsönzöd a ruhád akkor szóljál, hogy te mezítláb leszel egész éjszaka, ráadásul egy réten lesz a polgári, mert nagy valószínűséggel ki se adják a ruhát, mert reggele korom fekete lenne az alja, mert a mocskos lában és ekkor már nem csak a talpad hanem a lábfejed is fekete lenne összekenné a ruhát, amit lehet már nem tudnának rendesen kitisztítani

2012. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%

17-es vagyok.

Látom sok a gonoszkodó hozzászóló, de ezekkel ne törődj.Ez a ti napotok lesz a vőlegényeddel, ha nektek így tetszik, akkor csináljátok így és kész.

Amúgy meg ezek szerint minden "feltűnősködés", ami nem a hagyományos "bemegyünk a templomba, utána vacsi egy étteremben" kombón alapszik (legalábbis sokan így gondolják a kommentek alapján).

Én például nem agyaltam azon, hogy majd milyet szeretnék, tehát nem töprengtem, hogy "hú, mi lenne baromi egyedi és különleges", hanem egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy nagy habos-babos ruhába bevonuljak a templomba, 100-200 rokon, barát, ismerős (akiknek a háromnegyedét nem is ismerem) között, majd valami puccos helyen együnk valami drága vacsorát.

Az én személyiségemmel egyszerűen ez nem egyeztethető össze és ezzel még vannak így páran.Csak nem tudom, miért kell ezért valakit savazni.

Például az egyik közeli barátomnak egy pajtában volt az esküvője egy tanyán, széna között zajlott a szertartás és ezerszer szebb és meghittebb volt mint bármilyen puccparádé.Erről ennyit.

L/25

2012. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Mi az esküvőnk után kimentünk egy parkba és onnantól mezítláb voltunk. Voltak akik furán néztek minket esküvői ruha és mezítláb szerelésünkben de nem bántuk.


Voltak akik pont tartották a leánybucsújukat, nekit tetszett a lelkes "bekiabálások" alapján.


Szóval hajrá, ha ti úgy imádtok mezítláb lenni, akkor ez illik hozzátok :)

2012. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Szerintem vállalható, és nem divat kérdése. Mindenki úgy érezze jól magát, ahogy neki kellemes, és ezzel nem sért másokat. Ez egyedül a Te döntésed, ha így kényelmes, és jól érzed magad, miért ne? Kit zavar? Akit zavar, hazamehet... :-) Sokkal meghittebb, hangulatosabb és maradandóbb élményt nyújt majd a szertartás.
2012. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!