Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mezítlábas esküvő, vállalnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mezítlábas esküvő, vállalnátok?

Figyelt kérdés
Hamarosan esküvőnk lesz a vőlegényemmel. Alapvetően egy kicsit "lazább" felfogású esküvőnk lesz: a polgári szertartás gyakorlatilag egy réten lesz, illetve a vacsora és a lagzi egy étterem kerthelyiségében. Arra gondoltam, hogy mivel utálom a magassarkú cipőket meg amúgy is kellemesebben érezném magamat mezítláb, ezért így esküdnék (amúgy rendszer menyasszonyi ruha). Szerintetek vállalható, hogy teljesen mezítláb menjek el a rétre a polgári esküvőre illetve utána a lagziba ahol nyilván hajnalig maradunk?

2012. máj. 12. 09:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
96%

Bolondok vagytok leendő ifjú pár!!! :)

Szuper ötlet!

Sok boldogságot!!!!

2012. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

A harisnya cipő nélkül naggggyon csúúúúúszik. Akár vastag, akár vékony. Hatalmasat lehet esni vele, habár kerthelyiségben inkább csak simán szétszakadna - a vastag is.


A réti verziót én bevállalnám mezítláb. :) De tuti, hogy úgy, hogy látsszon. Vagy lenne bennem még valami "szakadt" (pl. lazább hajviselet, vagy szinte smink nélkül, vagy vmi olyan ruhám lenne, aminek az alja "cilámpás", vagy a virággal lenne vmi... De én kicsit dinka vagyok. :D)


Éjjelre viszont vinnék egy balerinát (vagy magamból kiindulva sarut pl. vagy fehér strandpapucsot), de amíg nem fázom, maradnék mezítláb. A kerthelyiséget meg iszonyatosan felnyalatnám előtte az utolsó négyzetcentiig.


Akkor ezek szerint Neked nem fogják ellopni a cipődet az éjszaka folyamán, ahogy szokás. :D


Sok boldogságot!

2012. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszik! Sok boldogságot!
2012. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
3%
Nekem olyan erőltetett "jaj de más a miénk mint a többi esküvő" benyomást kelti, olyan lázadós, direktbe lazázó módon. Én tehát balerinacipőt vennék, az nem magassarkú, de nem is feltűnősködő.
2012. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
5%
Kicsit olyan, hogy látszik, a menyasszony ezzel akarja felhívni a figyelmet, hogy ő mennyivel vagányabb mint az "átlag" menyasszonyok. Tényleg erőltetett így belegondolva.
2012. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
3%
Elég hülyén fog kinézni a koszos talp-fehér ruha kombináció... Max egy tengerparti esküvőn, a fotózáskor.
2012. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Én még ugyan nem tartok itt, de mindig is ugyanígy gondoltam az esküvőmre, mint te.

Egy réten, fa alatt, mezítláb én is és a barátom is :).

Utána nem is étterem, hanem inkább szabadtéri sütögetés lenne :).

Úgyhogy ebből már gondolhatod, hogy igen, szerintem tökjó ötlet :).

Én személy szerint irtózom a nagyon hivatalos és ünnepélyes esküvőktől.

Vendégek is csak legközelebbi családtagok és barátok lennének.

Látom, te is hasonló személyiség vagy, úgyhogy hajrá :).

Bár egy valami: szerintem a harisnyát mellőzd.

Ha már mezítlábas, akkor az legyen tényleg az.

L/25

2012. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper ötlet, hajrá! :))
2012. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
én is mezítláb fogok férjhez menni :) egyszerűen ilyen vagyok, és az esküvőmön nem fogom meghazudtolni magam, és magassarkúban tipegni. bohókás személyiség vagyok, még így 25 évesen is. úgyhogy hajrá :)
2012. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegény is mezítláb lesz? :D Úgy lenne az igazi. Ügyelj, hogy a rétet ne előtte héten vágják le, mert az bizony szúrós lesz. Estére egy vékonytalpú cipő azért jól jönne, hogy ne mások mocskában kilöttyintett italába lépegess.
2012. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!