Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a lánybúcsúr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a lánybúcsúról (úgy általában)? Ha tartanátok, milyet?

Figyelt kérdés
Manapság újra "divat", és ugye vannak a népszokások, meg a modern irányzat (limuzin, csillogás, elit klubok stb.), no meg a hibrid megoldások, amikor egyes népszokásokat bevisznek az "elit" nagyvárosias lánybúcsúba. Nektek tetszenek ezek? Milyet tartottatok/tartanátok? Miért?

2012. jún. 2. 16:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

9-es, igen! :)))) KÖzvetlen utána jött, és a reneszánsz kertet előzte meg. :)))



Amúgy a gótikus ötlet és a közös kerti parti tetszik a legjobban az ötletek közül, de mindenkinek megy a zöld kéz.


Népszokások alatt értem pl. a petrezselyemárulást és ilyeneket.

2012. jún. 3. 12:29
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én leánybúcsúm ez lesz: 3 legjobb barátnőm elvisz egy szépségszalonba, egész nap szépülök, masszíroznak, kipróbálom a másnapi sminkemet, műkörmöt csináltatok meg 3D-s műszempillát :D utána elmegyünk valami szexit vásárolni a nászéjszakára :) aztán gondolom megiszunk egy pár pohár bort, max. De semmi ilyen ostoba bohóckodás nem lesz! Számomra ez az ideális lánybucsú (amúgy nem vagyok cicababa, sőt alig jut időm magamra, ezért lesz nagy dolog ez nekem, és jófejek a barátnőim mert ők fizetik (és még én is jobban élvezem mintha vmi chippendale-t fizettek volna, vagy egy limuzint)).
2012. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm! Ez jó, ezek a kreatív ötletek! :)
2012. jún. 5. 08:04
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meglepetésbulim volt, és olyan aranyos volt. Nem volt túlzás, nem volt csippendél, de nekem nagyon tetszett. Voltak feladatok, én nagyon élveztem, kaptam egy csomó ajándékot (persze főleg szexis-vicceseket).

"Népszokások" meg csillogás sem voltak.

Az volt benne a legjobb, hogy a barátnőimmel egy délutánon keresztül jól éreztük magunkat. :D

2012. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!