Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valakinek nem megszokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek nem megszokott menüje?

Figyelt kérdés
Ugyan még nincs itt az ideje, de érdekel a téma mert én nem vagyok oda azokért az ételekért amik általában esküvőkön vannak. Volt akinek nem hagyományos menü sora volt? Mit szóltak hozzá?
2012. jún. 4. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Voltam olyan esküvőn ahol a fele násznép vegetariánus volt.

Gyümölcsleves és rántott sajt volt a díszebéd.

Ha hagyományos lagzit szeretnél biztos lesznek akik fanyalognak és olyanok is akik gratulálnak a merész ötletért.

2012. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

A rántott sajt csak akkor vegetáriánus, ha nem abban az olajban sütik, amiben a rántott husit is. :)


Amúgy sajnos, nekem icipicit sem lehetett eltérni a "hagyományos" szaroktól, szóval nálunk biztos nem örültek volna az újdonságoknak. Gulyásleves lett volna a leves, de mindenki felháborodott rajta. Ezt a férjem akarta, én a gyümölcslevesre szavaztam volna.

2012. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Amikor még ott tartottam, hogy "még nincs itt az ideje" én is ugyanúgy gondolkoztam, mint te. Az esküvőkön szinte semmit nem ettem, mert nem tetszett a menü. Most, hogy az én esküvőm van soron már másként látom a dolgokat. Nekem az a fontos, hogy több féléből lehessen válogatni és mindenki megtalálja azt ami neki ízlik. Pl húsok, sajt és gomba. Régebben amúgy palacsintát szerettem volna a saját esküvőmre :D
2012. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem ilyenekre gondolok, hanem pl én szívesebben látnék az asztalon egy gyros tálat mint egy adag húslevest. Iszonyat válogatós vagyok és most érzem azt hogy ez ciki lesz a saját esküvőmön.
2012. jún. 4. 11:00
 5/16 A kérdező kommentje:
A rántott sajtra ment a válaszom. :-) Az nekem sem kimondottan vegetáriánus.
2012. jún. 4. 11:02
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a gyros tál jó ötlet! Vagy legalábbis én szívesen megenném...akár most is. :)
2012. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem árt rákérdezni a meghívottaknál, hogy vega-e vagy nem.

És sajnos azt is meg kell ma már kérdezni, hogy esetleg a vendégek között lesz-e liszt, vagy tojásérzékeny.


És ezek alapján lehet egészen változatos a menü.

2012. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem volt, de úgy tervezem. ABCD menüből lehet majd választani, és köztük lesznek elég érdekes kaják is :) pl.:


Roston sült csirkemell, vele sült rockforttal, vadgombás rizzsel, grillezett őszibarackkal 


Nyami C menü második fogása :)

2012. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

palacsintaházban tartottuk,édes és sós palacsinták voltak(ne sima palacsintára gondolj)

keress rá, palacsintaház miskolc


Volt aki fujjogott,nekik megmondtam hogy lehet otthon is maradni,de egyébként tetszett a legtöbb vendégnek

2012. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj,igaz még nem házasodtam,de ide fűznék egy gondolatot:nyilván igyekszik az ember úgy összehozni a menüt,hogy a násznépnek tetsszen,legalább a nagyjának.Oké,hogy többféléből lehet választani,de az alap irány azért mégiscsak megvan(hagyományos,vega,stb)Nem tudom,Te vagy a párod milyen beállítottságúak vagytok,milyen családból származtok,ettől sok minden függ.Pl mi szeretjük a hagyományosat de nem feltétlenül ragaszkodunk hozzá,ellenben nagynéném mikor házasodott,a párja valódi falusi srác volt,persze,hogy a nép nagyja a hagyományos menüt részesítette előnyben.Nyilván a legfontosabb,hogy az ifjú párnak kedvére legyen,de nem árt figyelembe venni a rokonság,barátok igényeit is.(Azért valljuk be,lehet ötvözni a dolgokat,nálunk a nagy hagyományos,húsleveses-töltöttkáposztás mindenség mellett,tekintettel a vega vendégekre,rántott sajt,gomba,stb is készült)
2012. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!