Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valakinek nem megszokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek nem megszokott menüje?

Figyelt kérdés
Ugyan még nincs itt az ideje, de érdekel a téma mert én nem vagyok oda azokért az ételekért amik általában esküvőkön vannak. Volt akinek nem hagyományos menü sora volt? Mit szóltak hozzá?
2012. jún. 4. 10:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na igen, pont a húsleves-káposztát nem szeretném. Én a húslevest, párom a káposztát nem szereti. Rántott hús biztos hogy lesz, gondolom sajt és gomba is mert van a családban vega. De ezek mellé szeretnék nem túl hagyományos ételeket is amiket én/mi szeretünk. Nem akarok csak a násznép kedvére tenni.
2012. jún. 4. 11:28
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A menü = hagyományos

B menü = vega

C menü = liszt érzékenyek

D menü = liszt és tojás érzékenyek


Minden vendég előre leadja, melyikből fog kérni, és a leadott mennyiségből annyit készíteni, hogy aki akar, tudjon repetázni is egy-két fajtából.

2012. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk nem megszokott menü lesz, külföldi esküvő révén.

Majd kiderül, hogy mit szólnak hozzá a magyar vendégek.

2012. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

Kis esküvő lévén(22 fő) mindnki végig tudtam kérdezni,hogy jó-e amit kigondoltunk,mi sem rajongunk a hagyományos húsleves,pörkölt csodákért...

Nálunk ez lesz a menü:

Leves: Burgonyakrém leves Bacon chips-el

Főétel(1 tányéron/fő):Törökmogyoróba bundázott(panírozott)csirkemell,baconbe göngyölt karaj sajtszósszal,a köret pedig steak burgonya és petrezselymes rizs

Savanyú:uborka saláta

Végigkérdeztem,nem allergiás senki semmire,és mi az amit nem eszik meg senki rajtunk kívül.

Eddig mindenki azt mondta,hogy jól hangzik...

Már nincs sok választási lehetőség,már csak 5 nap :-)

Amúgy én sem vagyok oda

2012. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
Voltam egy esküvőn idén, ahol nagyon nem hagyományos ennivaló volt svédasztalon. Tengeri herkentyűk, halak, hawaii csire, vadhúsok, köretfélék persze. Nekem nem jött be, én is válogatós vagyok, és sokakat láttam, akiknek nem ízlett. A hagyományosabb ételekkel kevesebb a kockázat szerintem, vagy legalább ilyen is olyan is legyen. A saját esküvőmön a la carte eszünk, mindenki amit szeretne, igaz csak a szűk család lesz, de így is nagyok az ízlésbeli eltérések (van vegetáriánus, csak-csirkét-evő, csak-disznót-evő, zöldség-nem-evő :)) Szóval bármi is lesz mindenkinek úgyse tökéletes :)
2012. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
25%
Nekem erről az a véleményem, hogy ha valaki vendéget HÍV (teljesen mindegy, milyen alkalomból), akkor olyan menüt állít össze, ami jól esik nekik. Mert nem csak elmenni nem kötelező, de vendéget hívni sem, ha megteszed, akkor meg ne csak magadra gondolj.
2012. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!