Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok vendégként ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok vendégként ha így akarnának ültetni?

Figyelt kérdés

Kevés vendég lesz,párom a vőlegény testvére.

Azt találták ki,hogy főasztalhoz a pár ül,a szülők,és párom mint testvér.

Nekem hely valamelyik másik asztalnál lenne.

Nem egy futó kaland vagyok,együtt élünk,házasodunk is a közeljövőben,megmondtam hogy vagy párom mellett ülök,az nekem teljesen mind1 hogy a pár közelében vagy legtávolabbi sarokban,vagy el se megyek.

Szerintetek?



2012. jún. 4. 11:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

9-es:

és párod mit szólt? Mi lett belőle?


Nem,igy ebben a felállásban nem megyek,felőlem sértődik aki akar.Bár igy párom se menne bele,csak ő még nem tud róla.

2012. jún. 4. 11:44
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
de nem mondtad nekik? mikor ezt így közölték? akkor kellet volna rögtön megmondani hogy ezt mégis hogy gondolták? mondjuk még most is szólhattok.. és szóljatok is!
2012. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Én mondtam,hogy engem igy felejtsenek el,gondolják át az ültetést,mert igy 2 vendéggel kevesebbet is számolhatnak,én igy el nem megyek,és párom sem ha megtudja.

Ő nincs most itt,és nem is szeretném addig zargatni ilyen hülyeséggel,majd elég ha hazajön 1 hét múlva,addig átgondolják hátha.

Csak a hümmögés volt arra amit mondtam hogy de ők (párom anyja kiváltképp) igy gondolták ki.

2012. jún. 4. 11:56
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
hát akkor meg ha nem gondolják meg magukat ne menjetek el. még ilyen felfogású "anyóst".. nem csoda az a sok vicc.
2012. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

Én egyszer egy külföldi vacsorán jártam így, ahol szokás párokat szétültetni. Igen á*m, de én voltam az egyetlen aki nem ismert senkit.. nagyon kellemetlen volt, majdnem sírtam, de a végén jól elbeszélgettem a körülöttem ülőkkel.


Amúgy a mi esküvőnkön kb 40 vendég lesz, lesz egy nagy főasztal, ahol min 10 fő ül. Középen mi, mellettem Apum és a testvéreim a családjukkal (a nővérem lesz a tanúm). A férjem mellett a szülei, és az ő tanúja a családdal fog ülni.

2012. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Igen,ez a másik variáció amit láttam már, a pár,a szüleik,nagyszülők,testvérek a párjukkal és gyerekkel ha van.

De szétültetősön még nem voltam,szerintem az durva.

2012. jún. 4. 13:27
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem teljesen jogos a felháborodásod, minden bizonnyal én sem mennék így el. Nekem mondjuk a Párom nem is engedné, vagyis ő sem menne el, de ahogy írtad, szerencsére a Te párod is kiáll melletted. Őszinte leszek, baromi mázlim van, Anyósom fejében meg sem fordulna ilyen baromság, meg a Sógornőmmel is jó viszonyt ápolok, sokat beszélgetünk és mindig kikéri a véleményem nagyobb volumenű dolgokban. Próbálj velük beszélgetni, és mondd el mennyire sértő ez számodra, és gondoljanak csak bele a helyzetedbe. Lehet, hogy barátságosan, egy-két jó szóval elejét vehetnéd a dolognak, és mire a párod hazaér, az egész egy rossz álom lesz. Ha mégsem így alakulna, örülj annak, hogy ilyen párod van,aki kiáll melletted, és TI legalább vagytok egymásnak! :-)

Majd írd meg, hogy alakult, érdekelne!

2012. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen igazad van. És ha egy kicsi tartás van a párodban, akkor ő is így érzi, és kiáll értetek, mert hát testvérként csak van beleszólása a dolgokba?!


Mióta világ a világ a férfi az asszonya mellett ül. Jójó nem vagytok házasok, de ez manapság már nem számít...

Nehogymár, így úgy néz ki, mintha te a cselédasztalnál ennél :///

Sztem elég gázos családja van a párodnak, de nem egyedüli eset, a családok imádják kirekeszteni a kívülállókat :(

2012. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%
Én is meg lennék sértve, tesóm esküvőjén a sokadik asztalnál ültem a párommal és egy rokon családdal. Egyszerűen így jött ki, azt nézték ki hol fogja magát jól érezni nem azt, hogy ki milyen "közel áll" a párhoz rokonsági fokon. Teljesen jó volt így.
2012. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Az engem sem érdekel hogy mennyire közel a főasztalhoz,nem igazán számit,de az igen hogy párom mellett üljek.
2012. jún. 4. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!