Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok vendégként ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok vendégként ha így akarnának ültetni?

Figyelt kérdés

Kevés vendég lesz,párom a vőlegény testvére.

Azt találták ki,hogy főasztalhoz a pár ül,a szülők,és párom mint testvér.

Nekem hely valamelyik másik asztalnál lenne.

Nem egy futó kaland vagyok,együtt élünk,házasodunk is a közeljövőben,megmondtam hogy vagy párom mellett ülök,az nekem teljesen mind1 hogy a pár közelében vagy legtávolabbi sarokban,vagy el se megyek.

Szerintetek?



2012. jún. 4. 11:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%
9-es vagyok. úgy tôrtént a dolog, hogy elôre nem szoltak, a tesomnak én voltam a tanúja, ezért én a fôasztalnál ultem, a legszélén. mellettem a nagyszulôk, nagybácsik... egyszer csak a párom. én csak lestem. mondtam, h errôl szo sem lehet, persze nem a tesoméknak, hanem puffogtam magamban, megfogtam 2 kártyát, kicseréltem, h a párom mellettem legyen. én a fôsztal szélén, ô meg a kanyarban rôgtôn. a tesom szolt, h mit csinálok, ott elmgyaráztam neki, hogy mit képzel, mi az illem és egyébként is. anyukám persze a tesom mellé állt, ami egyértelmu minden esetben, a nagyszuleim szintén leszidták a tesomat, ott fehér ruhába, h ilyet nem illik és mekkora bunko. én megettem a vacsit, kivonultam, a párommal egyutt, kb ennyi volt a lagzi nekunk. a gyertyafénykeringore kôvetség jôtt értunk, hogy menjunk be, természetesen nem mentunk, amikor kedvunk volt táncikáltunk, ennyi. ja, elôre kôzôlték, hogy rôvidet nem ihatok, mert az drága az étteremben. :)) szerencséjuk volt, akkor már kb 2 hetes terhes voltam, így szoba sem jôhetett alkohol :) alig vártam, h vége legyen, mert borzasztoan megsértettek mindkettônket. utána évekig nem is beszéltunk, természetesen a szuk családban én voltam a hibás, máig nem udom hova tenni a dolgot. ez 5 éve volt, mostmár megint joban vagyunk, a mi eskuvonk most lesz 2 honap mulva, tesom lesz a tanúm, és még a férje is a fôasztalnál fog ulni...
2012. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 loorien ***** válasza:
Nagyon furcsa ez, mert azt jelzi, hogy nem tudjak belerezni magukat a masik helyzetebe. En meg a vendegek egy reszevel is meg fogom beszelni, hogy mi az otletem az ultetessel kapcsolatban, hogy biztosan mindenkinek megfeleljen. Az eszembe sem jutna, hogy ne ultessem egymas melle a parokat, csaladokat, illetve hogy ne uljenek egymas kozeleben azok, akik ismerik egymast.
2012. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Agnetha válasza:
42%
Lehet, hogy nem fog tetszeni a válaszom:csúnya dolog a szétültetés,de az az érzésem, a család Téged /még/ nem fogadott be, és nem is fog.Ülj le nyugodtan a többiekkel,vedd lazán a dolgot, előbb-utóbb másnak is feltűnik majd ez a lehetetlen helyzet,ami csak a családot minősíti.Ne panaszkodj a többiekkel, hogy lám, mit tettek Veled,fel se hozd.A jövőben a családdal kissé jegelném a kapcsolatot.
2012. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Eszem ágában nincs külön ülni,és csendben tűrni,nem vagyok az a fajta.

Párom közben hazaérkezett,csapott egy kisebb hisztit,hogy mit képzelnek,jelenleg úgy áll a helyzet,hogy a testvére hadakozik az anyjukkal,mert ő elebve engem is oda akart ültetni,de engedett az anyjának,és azért kerültem máshova.

Párom otthagyta őket veszekedés közben,hogy döntsék el,neki is mindegy hogy terem melyik részén ülünk,de együtt ülünk,és ha kell,akkor a helyszinen fog ültetést variálni,ebből nem enged.

2012. jún. 8. 08:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!