Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan jelentsem be a közösség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelentsem be a közösségi oldalon, hogy esküvőnk lesz? Mit írjak ki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 21:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak az esküvő után töltenék fel pár képet. Fölösleges telekürtölni vele a világot. Nem mások miatt házasodtok össze, hanem magatok miatt. Elég, ha tudja az, akinek fontos.
2012. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Ja, így mást.

Ez a legjobb: végre megtesszük, amit már rég meg kellett volna tennünk.

2012. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Én is csak az esemény után fogok képeket feltenni meg kiírjuk h mi van. Ennyi. Sőt lehet ennyi sem. Csak állapot változtatás. Minek kell mindent világgá kürtölni?? Dicsekedni?? Megéri h mindeki rajtad csámcsog? egyik ismerősöm kitett képeket és már rögtön jött h pár év múlva úgy is válnak.

Én ezt az egészet amit te akarsz csinálni, kicsit gyermetegnek tartom és értelmetlennek

2012. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

pl.:


még xhét és megházasodom!

nem sokáig maradok már menyasszony!

2012. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
Én csak annyit írtam ki, hogy végre megvettük a menyasszonyi ruhámat. :)
2012. jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ird ki....akit meghivsz, az úgyis tudja, a többiek ráérnek "észrevenni", amikor változik a családi állapot és a kép.
2012. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
nem értem én ezt a fontoskodást a közösségi oldalakon. utálom az egészet. kit érdekel? ha nem vagyok meghívva, pont lesz*rom, hogy kinek van esküvője, mert az annyira sem fontos, hogy elolvassam.
2012. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
vidd ki a meghívókat annak akit meghívsz.a többi embernek meg nem kell tudnia, vagyis nem értem mi a célja.utána úgyis teszel fel képet és mindenki tudni fogja még az is akit nem érdekel.
2012. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvérem most házasodik és nap mint nap kiír valamit, hogy ilyen ruhája lesz, ilyen gyűrűje stb....annyira szánalmas már. Aki meg lesz hívva az úgyis tudja,a többiek meg tesznek rá.
2012. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!