Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben a ruhában el mehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a ruhában el mehet menni esküvőre? Nem illetlenség?

Figyelt kérdés

35 hetes kismama vagyok, és ezen kívül egy ünnepi ruhám nem jön rám. Ez sem teljesen ünnepi, de a legünnepibb a kismama ruhák közül. Két éve ballagásra vettem, akkor vártam a nagyfiam, aztán 2 hete volt rajtam keresztelőn, hogy a kisebb fiam várom. Nem akarok beruházni még egy ünneplő bő ruhába, mikor ez is csak kétszer volt rajtam.A gond az, hogy fehér. Úgy hallottam, ezt nem illik esküvőre. Lagzi nem lesz utána, csak egy kis vacsora. Szerintetek?

Ehhez hasonlít:

[link]


Szerintetek?


2012. jún. 5. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem dobd fel valami kiegészítővel (színes öv, virág stb.), és akkor máris nem lesz csupán fehér.
2012. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Tegyél rá valami színeset, pl. virág, öv, kitűző, ilyesmi, és akkor simán mehet.

Ezért tényleg ne vegyél más ruhát, felesleges.

2012. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Szia, nekem is pont ez jutott eszembe, vegyél fel színes kiegészítőket, nyaklán-karkötő-fülbev...stb...
2012. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Fehéret valóban nem illik esküvőre felvenni, mert a menyasszony színe. Ha nagyon nem akarsz beruházni egy újba (amit mondjuk meg is értek), akkor színes kiegészítőket vegyél fel hozzá. Pl. színes boleró, stb, hogy ne tiszta fehérben legyél.
2012. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha ilyen idő lesz, akkor korallzöld boleróval venném fel, és zöld kiegészítőkkel. Mégis aggódtam, hogy fehér, nem szeretném megbántani senkit :/
2012. jún. 5. 09:49
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Pocak fölött egy övszerűség,vagy masni,plussz egy virágos kitűző

[link]

ilyesmi,csak szinesebben


kismamaként nem illetlenség a ruha,csak kicsit dobd fel szines kiegészitőkkel

2012. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha hűvösebb az idő, felvehetsz alá egy színes vékony garbót is.
2012. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a zölddel nagyon jól fog mutatni. Ha pedig ezen a menyasszony megbántódik, akkor jó dolgában nem tudja mit csináljon. Amúgy meg pont itt oltottak le a múltkor, hogy nem illik feketében sem menni, és mit ad isten, az egyik "celeb" hétvégi lagzijában csak olyan képeket mutattak, ahol feketében voltak a meghívott nők. Tehát szerintem ez nem kőbe vésett szabály. Jó persze menyasszonyi ruhába nem menjen senki, mert az kicsit vicces lenne :)
2012. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Mivel kismama vagy szerintem ne csinálj belőle gondot. Senki nem várja el, hogy egy alkalomért ki adj egy vagyont egy új ruhára, hogy aztán a szekrényben porosodjon. A színes kiegészítők jól feldobják. :)

Biztos csini leszel.

2012. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, remélem, minden rendben lesz, és nem is szülök meg addig ebben a frontban :/
2012. jún. 5. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!