Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó ötlet így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet így bevonulni a házasságkötő terembe?

Figyelt kérdés

Szűk, családi körben lesz megtartva az esküvőnk.

Arra gondoltam, hogy úgy vonulunk be, hogy én elől a kisfiunkkal, a párom hátul a kislányunkkal, mindketten kézen fogva a picikkel.


2012. jún. 5. 15:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

ha elég széles hely van,én inkább ugy mennék,hogy te,a kisfiatok,kislányotok,párod (lány-fiú-lány-fiú)


de amit irsz,az is nagyon aranyos ötlet

2012. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem egy kicsit kínos, hogy már két gyerek is van, ti meg csak most házasodtok. Remélem templomi nem lesz. Vicces lenne a két "bűnben fogant" gyerekekkel bevonulni.

Szóval, ha eddig nem volt olyan fontos, akkor most már minek a külsőség?

2012. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is nagyon aranyos, és nekem is jobban tetszik a fiu-nő , férfi-lány ötlet :)

Főleg ha szűk családi körben lesz, úgyis ismer titeket mindenki (nagy tömeg hiányában nem "kell" tökéletesnek és szabály hűnek lennie )szerintem aranyos és emlékezetes lesz.

Gratulálok! :)

2012. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

2. válaszoló, te ritka primitív vagy.

Amúgy aranyos ötlet, meg különben is, úgy csináljátok, ahogy nektek tetszik.

2012. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 loorien ***** válasza:
82%
En vagy ugy mennek, hogy a kisfiu kislany elol, ti pedig mogottuk, vagy ugy hogy parod a kislannyal elol, te a kisfiutokkal hatul kicsit kesobb. Vagy pedig mind a negyen egyutt, te, kisfiatok, kislanyotok, parod.
2012. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

A 2. hozzászólónak meg bűn volt a középkor után foganni :)

Szerintem is aranyos ötlet, de előtte azért készítsd fel a piciket is (bár attól függ mennyi idősek), mert lehet hogy nagyon zavarban lennének, aztán a végén még egy fél órát állna a "menet" :)

2012. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

15:55 milyen egy idióta,méghogy bűnben fogant gyerekek...

Inkább örülni kell,hogy vannak,szépek,cseperednek,szülőknek is jut végre idő és pénz összeházasodni.


Leirt is szépen mutat,a 4-en együtt is szépen,helyfüggő,és ahogy te és a párod szeretné.


mekkora gyerekek?

2012. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Tényleg, de jó ötlet, hogy mind a négyen együtt. Szerintem van akkora hely, hogy elférünk. A gyerekek egyedül nem igazán kivitelezhető, mert a kislányt a kisfiú inkább csak rángatná mint kísérné. Már tud egyedül menni, és nem igazán tűri a tesó segítségét.

A 2. válaszolónak üzennem, hogy megnyugodhat, nem lesz templomi esküvő. De ha lenne is, akkor sincs senkinek semmi köze ahhoz, hogy van 2 gyermekünk. Akik nem bűnben fogantak, hanem ágyban! :))

2012. jún. 5. 16:06
 9/22 A kérdező kommentje:
A kislány 1 éves múlt, a kisfiú nemsokára 4 lesz.
2012. jún. 5. 16:09
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Az egyik legmeghatóbb esküvő volt, amit a pár kisfiának egy éves szülinapján tartottak.

A babát nagyon hirtelen "kellett" vállalni, mert a lánynak olyan nőgyógyászati problémája volt, ami ha kiújul, jó eséllyel nem lehetett volna többé gyermeke. Így esküvő nélkül született meg a kicsi. És aztán egy év múlva megvolt a lagzi. ÉS MOST KAPASZKODJATOK! HORRIBILE! Templomi is volt!!!! JUJ!


És a tiszteletes mosolyogva adta áldását a kis családra. Szerintem az Úristen is örömkönnyeket sírt, amikor azt a három boldog lelket látta.

2012. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!