Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó ötlet így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet így bevonulni a házasságkötő terembe?

Figyelt kérdés

Szűk, családi körben lesz megtartva az esküvőnk.

Arra gondoltam, hogy úgy vonulunk be, hogy én elől a kisfiunkkal, a párom hátul a kislányunkkal, mindketten kézen fogva a picikkel.


2012. jún. 5. 15:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
36%

Bírom, hogy a keresztény vallás a divattal együtt változik.

Ha középkorban bűn volt a házasságon kívüli gyerek, akkor ma miért nem az?

Ha meg nem számít a vallás, akkor minek a képmutatás meg a templomi esküvő?

2012. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%

Ha igaz keresztény lennél, 72%-os, nem írogatnál ilyeneket.

Ásd el magad az ostobaságoddal együtt, ne ide írogass.

2012. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%
Elsőre az jutott eszembe, hogy mehetne előttetek is a két pici, de aztán olvastam, hogy a kislány még csak 1 éves múlt. Így nem biztos, hogy tudnának együtt menni. :)
2012. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

OFF

Én nem vagyok vallásos, és nem is hiszek Istenben.

A katolikus egyházról ami először eszembe jut: a rengeteg pedofil és gyermekmolesztálási botrány. És ezek eltusolásának szándéka! Rám egy ilyen ember ne nézzen ferde szemmel a házasságon kívül született gyermekeim miatt!

2012. jún. 5. 16:49
 15/22 anonim ***** válasza:
30%

Kedves Kérdező,


1. Nem csak a katolikus egyház létezik.

2. Légy szíves, ne sértegess ilyen módon - még közvetve sem - sok millió tisztességes hívő embert és hasonlóan sok tisztességes papot! Olyan szimpatikus és kedves voltál eddig, miért kell lemenned erre a szintre? Ha nem vagy vallásos, nem ismersz személyesen egyetlen élő papot sem, akkor miért alkotsz véleményt MINDANNYIUKRÓL a médiában összekapkodott x vagy y eset alapján? Igen, van olyan is, de a legtöbb pap a hívek épüléséért és lelki békéjéért dolgozik. Ha hallgattál volna, bölcsebb és jobb ember lettél volna. :(

2012. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

Bár megértem a felháborodásod, ez tényleg túlzás.

Én sem vagyok még csak megkeresztelve sem, és nagyon sokáig én is így gondoltam ezekre a dolgokra.

Majd egy vidéki temetésen észrevettem hogy a papnak kilóg a kislábujja a lyukas cipőjéből, mégse fogad el "borravalót" az özvegytől.

Azóta picit máshogy látom :)

2012. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nagyon aranyos ötlet! Már csak azért is, mert mi is így házasodtunk, igaz csak egy gyerekkel. A bevonulásnál az én kezemben volt, a szertartás alatt meg ha kellett, átadtam a páromnak. Imádták a rokonok és a barátok, a gyerek (1 éves volt) vigyorgott végig a násznépre!

Szerintem is az volna jobb, ha a párod menne elől és utána vonulnál be te. Az hogy a kisfiú és a kislány kinél van, szerintem mindegy, így is, úgy is aranyos.

2012. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem jó ötlet lenne így bevonulni. :)
2012. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
50%

épp valamelyik nap olvastam egy nagyon érdekes cikket, hogy a középkori egyházi méltóságoknak hány félkézről suületett gyerekük volt... meg hogy a mai napig milyen orgiákat folytatnak a vatikán falain belül...


no de nem ez a lényeg:D Kérdező! szerintem nagyon aranyos ötlet, hogy így vonuljatok be, az is nagyon édes lenne, ha a két kicsi menne elöl, de feltételezem ha egyikük még csak 1 éves körül van, még elkél a támogatás a lépteihez:) biztos nagyon aranyosak lesztek, sok boldogságot, gratulálok!:)

2012. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is túlzás amit írt a kérdező, idáig nagyon szimpatikus volt, de már nem annyira.

A templomba Isten áldását kell kérni és nem attól teszem függővé a hitemet, mert pedofil papok vannak, az egy szomorú dolog, de arról nem tehet Isten sem, hogy ilyen szolgái vannak. Vannak viszont csodálatos papok a családban is volt, és ha ismerted volna őket, hát nem beszélnél így.

2012. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!