Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan tejsavófehérjét, fehérjé...

Feca101 kérdése:

Olyan tejsavófehérjét, fehérjét, fehérjekészítményt keresek - ami nem tartalmaz mesterséges édesítőszereket, és egyéb számomra szükségtelen mesterséges adalékanyagot - létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Kérdésemet az ebben a témában uralkodó sötétség ihlette. Természetesen használok és ismerek én is párat, de nagyon nehezen, és hosszas kutakodás után leltem rájuk. ezért szerintem hasznos lenne összegyűjteni az ilyen termékeket egy helyre!

Az általam ismert ilyen fehérjék:WPC 80 savófehérje koncentrátum, WHEY PROTEIN ISOLATE 90(WPI90), myprotein-WheyIsolateImpact, - ezeket már használtam. Talán a scitecnek is van már ízesítetlen fehérjéje, ésfelfedeztem a Dymatize All Natural Elite Whey Protein nevű termékét amit úgy látom steviával azaz Stevia kivonattal édesítettek gondolva az olyan egészségmániásokra mint én, - na az ilyen termékekre lennék még kíváncsi - már amennyiben léteznek! :)

Jöhetnek!



2012. febr. 25. 17:11
 1/4 anonim válasza:

A bio árpa por.Nagyon magas afehérjetartalma és rendkívűl tiszta.Egy ismerősöm használta,aki rákbeteg.Az orvosa szerint a leg-egészségesebb,és azt már én teszem hozzá,hogy az izomnövelés szempontjából is kiváló.

Amikor az őseink tápláléka bogyókból és magvakból állt főként,akkor sem indult so9rvadásnak az izmuk .A növényi fehérjék is tökéletesen megfelelnek a szervezetnek,-SŐT!!!!

2012. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezért mondom, hogy nézd meg, mit rendelsz! Főleg, ha az WPC80.

2012. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz alapanyag proteinenek. Semleges íz, hozzáadott további dolgok nélkül, csak natur a tojás, vagy a kazein, vagy a whey izolátum.

[link]

2012. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3/3


igen ezek k@rva jók!!!!!!!

2012. máj. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!