Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért kötelező esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötelező esküvőre magassarkút felvenni?

Figyelt kérdés

Nálunk egy napon lesz a fotózás, polgári, református, katolikus és a lagzi. Lehetetlennek találom, hogy találjak egy olyan magassarkút, amiben kibírom reggeltől másnap hajnalig.

A ruhakölcsönzőben viszont azt mondták, hogy tönkreteszem és elszakítom a ruhát, ha magassarkúhoz van igazítva, aztán átveszek egy laposat. Ezért gondoltam, hogy leszek startból laposban, úgysem olyan magas a párom, ha magasat veszek egyformák vagyunk. De mindenki hőbörög rajta(anyum, anyósom, barátnők), hogy milyen az már, ha lapos talpú cipőt veszek, nem elegáns, stb. Hozzá teszem, úgyse nagyon látszika ruha alatt, max annyiban, hogy elég aléacsony vagyok nélküle(162 cm)

Szerintetek tényleg annyira borzasztó lenne, ha egy szép, elegáns csipke balerinában lennék?


2012. jún. 9. 19:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Hát esküvőre illik a magassarkú.Amikor én voltam esküvők még az idősebbek is abban voltak.
2012. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt vedd fel, ami kényelmes, amiben jól érzed magad egész nap. Nem a hőbörgők lába fog fájni a nap végén, vagy akár már a közepén!
2012. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kötelező a magas sarkú. Egy csinos balerina cipő is épp olyan elegáns tud lenni, mint egy bokatörő magas sarkú.
2012. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt vesz fel a saját esküvőjére, ami NEKI tetszik és kényelmes. Ha a ruhához illik a balerinacipő, akkor vedd fel, és mindenki törődjön a saját ruházatával. A te és a párod esküvője, nem a barátnőké meg a szülőké. A lényeg hogy TE jól érezd magad és ne az legyen az összes emléked, hogy majd' szétment a lábad, alig vártad hogy vége legyen a napnak és utána napokig alig bírtál járni a vízhólyagok miatt.
2012. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél fel, ami kényelmes, amiben kibírod.Ahhoz igazíttasd a ruhát.Nem anyud lába fog kibírhatatlanul fájni, úgy , hogy tönkreteszi az egész napodat.
2012. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A te esküvőd, a te lábad, a te életed.


Kit érdekel, hogy kinek mi az elegáns? Vegye ő fel! Ha te rosszul érzed magad magas sarkúban, akkor nem veszed fel és ennyi. Semmi borzasztó nincs abban, ha belerinában leszel. Miért volna? A hippikorszakban, nem is olyan nagyon régen mezítláb esküdtek a csajok, esküvői

ruhánban.


Ha balerinát keresel, keress esetleg olyat, amelyik nem síklapos (abban nagyon hamar megfájul az ember lába) hanem egy-két cm magas sarka van. (Én ilyet használok, egyrészt, mert nagyon szeretem a kényelmes és klasszikus viseletet, másrészt, mert sajna én nagyon magas vagyok. Soha nem vettem fel 4 cm-nél nagyobb sarkú cipőt, még az esküvőmre sem.)


Vedd csak meg! Nagyon elegáns leszel benne, meglátod! :)

2012. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmön csak a szertartás és a fotózás alatt volt magassarkú. A szertartásról kijőve levett, egy rokona meg ráadta a klumpát. Majd fotózáshoz megint felvette.


Tedd azt, ami kényelmes. Nekem a rossz csípőmből fakadóan nem is lehet magassarkút felvenni, csak gyógycipőt. Szóval mutogathatnának az emberek, akkor sem érdekelne, h mit gondolnak, csak az én kényelmem a fontos.

2012. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is ha annyit leszel magas-sarkúban, amíg a szertartások, esetleg még a fotózás tartanak, utána nagyon gyorsan átcseréled a laposabb sarkúra. Így a vacsi, a tánc, egyéb időben már nem kell kényelmetlen magas sarkúban lenned.
2012. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
mi neked a magas sarkú? A 3-4 cm-es is? Szerintem kicsi sarka legyen azért de ne nagyon magas, csak ami kényelmes. Én sem szeretem a magas sarkút, aki nem tud abban menni, az miért venné fel, hogy elessen benne?
2012. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, a te esküvőd, azt vedd fel, ami jól esik, ha hupilila körömcipőt akarsz, akkor azt, ha túrabakancsot, akkor azt, ha balerinát, akkor azt ;)
2012. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!