Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőig nuku szex! Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőig nuku szex! Van még manapság olyan aki így gondolkozik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 22:04
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
30%

Jaj, hát a valláskárosultak között biztos van ilyen, de normális emberek nem csinálnak ilyen butaságot.


Erről az jutott eszembe hogy olvastam egy oldalon, ahol nőgyógyász válaszolt kérdésekre, hogy a túl sokáig tartogatott szüzesség miatt annyira megvastagodik a szűzhártya, h sokszor csak orvosi beavatkozás segíthet a szüzesség elveszítésében. Szóval 28-30 évesen szerintem senki se álmodjon szemérmes nászéjszakáról, mert annak szike lesz a vége.

2012. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
69%
Barátnőm és egy kolléganőm is 30 évesen vesztette el a szüzességét (nem nászéjszka alkalmával) és egyiknek sem kellett szike alá feküdni. Baromságokat írsz. A szűzhártya nem vastagszik. Ráadásul manapság sokan hordanak tampont még szűzen is, ami azért egy kicsit tágítja is.
2012. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
94%
Van. Egy ismerősünk, aki jehova tanúja és a felesége is az. Amikor csak jártak, nem volt szex, csak az esküvő után.
2012. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
59%

12-es


Azért, mert te még nem hallottál róla, még van ilyen.


[link]


Tessék. Ez a kórház végez szűzhártya bemetszést.


[link]


Itt meg egy olvasó kérdezi, hogy, milyen okból végeznek szűzhártya bemetszést. A doki azt válaszolja, ha normális úton nem szakad át.


De biztos a dokik a hülyék és nem te vagy tájékozatlanka.

2012. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
50%
#10 - Végig sem olvastam, amit írtál. A szex nem javítható, ha egyszer rossz. Legalábbis nem annyira, hogy megéri. Pl. innen lehet tudni, hogy 2 ember összeillik-e. Ha vacak a szex, akkor nincs meg a kémia. Persze, aki beéri langyossal, annak jó így is. (Aki vár esküvőig, az valószínűleg nem akar szenvedélyes szexet, így végülis igazad lehet, nekik elég lehet az amit összekalapálnak ketten a rosszból.)
2012. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
92%

"Végig sem olvastam, amit írtál."


Köszönöm, hogy megtiszteltél! Így is kell véleményt mondani...


Ha nem működne a kémia, nem lenne meg a szexuális vágy sem a két ember közt, anélkül meg nem beszélhetünk szerelemről, szerelem nélkül meg manapság nem igazán beszélhetünk házasságról. Attól függetlenül, hogy sokan meg sem próbálnak javítani valamin, ami rossz, még lehet, hogy javítható lenne. De könnyebb kicserélni ugye... (talán emiatt érdemes lett volna méltatnod annyira, hogy legalább végigolvasod, amit írok, nem félmondatok alapján leszólni.)


Az ember érzi, mire van szüksége, van szája, hogy kimondja, a párjának van füle, hogy meghallgassa, és ha már összekötötte az életét valakivel, akkor szereti annyira, (őt és a kapcsolatukat) hogy igyekszik a másik kedvére tenni. És persze mindez kölcsönös. Cs.szheted a szenvedélyes szexet, ha amúgy a partnered nem lenne hajlandó javítani a rosszon, vagy épp te vagy túl kényelmes hozzá. Erre talán nagyobb felelőtlenség házasságot építeni. A szex az érzelmektől is lehet ám szenvedélyes, és ne hidd azt, hogy aki megvárja a gyűrűt, az nem vágyik erre, vagy egy prűd sz.r. Sokmindenre vágyik az ember, de ez nem azt jelenti, hogy mindent ki kell próbálnia rögtön. Ez a meggyőződés legyen már mindenkinek a saját dolga, és a tartás ne legyen már szégyen. Ezzel a hozzáállással szokták azt mondani az emberek, hogy "nem akartam megcsalni a párom, de nagy volt a kísértés".


Manapság divat mindenre azt mondani, hogy javíthatatlan, ami nem tökéletes, aztán csodálkoznak az emberek, hogy válnak el sorban. Azt mivel magyarázod, hogy x partner után, x év házasság után megromlik a szex? Nemtán az az oka, hogy érzelmileg is eltávolodtak egymástól? Ha ezt tudnák javítani, megint jó lenne a szex is, de helyette megy a félrekufirc. Ilyen esetben megintcsak cs.szheti az ember, ha gyakorlott lepedőakrobata.


U.i.: Fiatal lányoknál is előfordul, hogy a szűzhártyát el kell távolítani, mert túl vastag, ez nem azoknak a nőknek a 'betegsége', akik 30 éves korukig várnak a szexszel.

2012. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
63%

Azért nem olvastam végig, mert csak felidegesítem magam.

Évekig próbálkoztam a vacak szexből jobbat varázsolni. A vonzalom megvolt, a szerelem is, mégis borzasztó volt. Soha többet nem vagyok hajlandó erre pazarolni az időm, és tönkretenni magam ezzel a kínlódással. Ha ez esküvő után derül ki, nemcsak válás lett volna a vége, de csak még jobban tönkretesz lelkileg. Hatalmas élmény évekig úgy a szex, hogy a vége nem orgazmus, hanem sírás, és ha a következőre gondolsz, már előre rettegsz.

2012. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
71%
Na de ez a partneren is múlik, ezért írtam a kölcsönösségről. Kétlem, hogy az egyetlen probléma a szex terén jelentkezett vele kapcsolatban. Ha egyedül próbálsz valamin javítani, persze, hogy nem fog menni. Ennek viszont nem a rossz szex az oka, hanem a másik rossz hozzáállása. Ha valaki odaadó, akkor szexuális téren is az lesz, ha valakivel minden problémát meg lehet beszélni, akkor ez a szexszel kapcsolatban sem lesz másként.
2012. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
85%

Eleinte csak ez volt a probléma. Aztán lett több, mert már menekültem volna világgá. Csak akkoriban mindenhol azt olvastam, hogy ezt meg lehet javítani.

Ha valaki erre vágyik, tegye, de én soha többet. Éveim mentek rá erre a kapcsolatra. :(

2012. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
55%
Sajnálom, hogy így történt. De úgy gondolom, hogy javítható lett volna - ha más férfival lettél volna. Ezért gondolom úgy, hogy a házassághoz két összepasszoló ember kell. És ha minden másban passzoltok, akkor a szex és az ezzel kapcsolatos különböző igények sem jelenthetnek akadályt. Talán nem is az exeddel volt a hiba, hanem egyszerűen nem passzoltatok össze. Van ilyen, sőt a legtöbb kapcsolat ilyen. Tudni kell, mikor kell ráhagyni az egészet.
2012. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!