Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet újrakezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet újrakezdeni egy életet ebben a nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés

18 éve vagyok házas,az utóbbi időben sokat veszekedtünk aminek fő témája a szex!Néhány éve meghalt édesanyám és akkor kezdődött minden depressziós lettem semmi nem érdekelt csak egy mély sötétség volt..kicsúszott a talpam alatt a talaj.A párom kijelentette az este hogy neki ebből elege van hiába próbálkozunk semmi eredménye jobb ha vége lesz.

Senkim és semmim nincs ezen a világon csak a két gyermekem akiket el kellene tartanom de nemrégiben a munkámat is elveszítettem.Családi hátterem nincs senkire sem számíthatok ezen a világon.Nem tudom mihez kezdjek így hogy az életem nagyobbik felét vele éltem le most nem tudom mit tegyek....



2012. jún. 11. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Részvétem. De: vedd észre, hogy neked már sokkal inkább az anya szerepét kell ellátnod, nem pedig az árván maradt kislányét. A depresszióddal fordultál orvoshoz? Eredménytelen a kezelés? Először ezt kell megoldani. A többi majd csak utána következik. Lehet, ha akaraterővel és orvosi segítséggel visszatér az életkedved, a férjed is meggondolja magát. Ha nem, akkor 18 év alatt gondolom van lakás, autó, fele érték a tiéd. Abból kell új életet kezdened. Szorítok neked, a gyerekeidnek nagy szüksége van egy erős anyukára. Nekik te vagy az, aki neked volt az anyukád. Nem hagyhatod őket cserben!
2012. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz,a mai gyógyszerek csodákra képessek és a jól kiválasztott szer még a családot is megmentheti.
2012. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Tulajdonképpen hasonló cipőben járok mint te,hasonló a sorsunk.Húsz éve vagyok férjemmel,egy gyerek van,anyum 2 éve maghalt,senkim nincs,semmim nincs,a párom nem megértő ,sokat érzem magam egyedül,sokat veszekszünk,néha nem tudom mit kellene tenni.

Arra a döntésre jutottam,hogy ezt a sok évet nem dobom el azért mert gondjaink vannak pl:szex...stb...miatt!Nem okozok a gyerekemnek sem fájdalmat a szülei szétválása miatt!!

Inkább megpróbálok mindent orvosolni,megmenteni a házasságunkat,megoldást keresni!Jó feleség lenni,szexis,oda adó stb...

Próbálok a szex terén is megfelelni a páromnak.


Ha szereted még a férjedet/és ő is téged/ akkor inkább járj kedvében a férjednek /szex/stb....A házasságok nagy része a szex miatt megy tönkre,ha az egyik fél nem adja meg a másiknak amit szeretne.


Egyébként nem írtad ,hogy mi a gond a szexel köztetek?

2012. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Elso szo : 18 éves
2012. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első szó: 18 ÉVE...
2012. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem azt érdeztem hány éve házas hanem hogy mennyi idős mint ember.
2012. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos nem 20 éves, ha már 18 éve van férjnél! Én kb:35-40 körülire saccolok.


Amúgy az lényegtelen,hogy hány éves.

2012. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
>> Minecraftcodes.info <<
2012. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!