Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőig nuku szex! Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőig nuku szex! Van még manapság olyan aki így gondolkozik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 22:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

vannak ilyenek, ismerek is egy lányt aki így gondolkodik és hozzá még csak nem is vallásos.

ő azzal érvel hogy akkor nem fogja máshoz viszonyítani az illetőt, nem lesz az hogy XY-nal de jó volt, vele meg pocsék.

Hanem, ha a szívszerelmével pocsék akkor nem is tudja meg ilyen a jó, tehát ellesz azzal amit kapott.

Úgy 17 éves koromig én is azt gondoltam hogy nahát, milyen igaza van... de aztán nem bírtam magammal és a szintén szűz pasimmal lefeküdtem.

hát nem bántam meg mert nagyon jó volt, tapasztalatlanság ellenére is.

viszont egy másik dologra is rájöttem. arra, hogy a szüzesség-pártiaknak abban igazuk van hogy valakikre igaz az hogy ha imádják a másikat azzal jó a szex.

említett barátom után csak egy olyan volt akit szerettem és vele is nagyon jó volt.

egy érzelemmentes kaland is jó volt, ám volt egy másik ami meg nagyon rossz.

ezért ha úgy döntenék hogy a nagy Ő-vel nem fekszem le a házasságig bármilyen okból, 2 dologra azért megkérném.

az egyik hogy masszírozzon meg mindenféle szexuális vonatkozás nélkül. ebből rájövök hogy bánik az ujjaival, mennyire van fantáziája ilyenek.

a másik hogy mutassa meg a nemi szervét nekem merev állapotban.

azzal akivel nem volt jó a szex, ugyanis azért nem volt jó mert túl nagy volt neki, teljes izgalomban sem volt olyan merev mint amilyennek kéne lennie és valahogy lefelé lógott.

szóval nekem annyi számítana hogy fizikailag legyen minden oké, mert abból tudom hogy az illető képes a jó szexre - olyan nincs hogy nem! volt aki nagyon nem találta le a dolgokat, hát kinyitottam a szám és elmondtam, megfogtam a kezét és rávezettem. a szex tanulható. szóval ebben is igazuk van a szüzesség-pártiaknak hogy ha rossz is, idővel jobb lehet.

viszont ha nem volt előzmény soha nem tudhatják mekkora az a méret ami még nem fáj nekik, milyen az amikor egészséges az a pénisz és normálisan áll/merevedik stb.

és ezért bukhatnak óriásit

2012. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Ez mire jó egyébként? nem cinizmusból,hanem erre még tényleg nem válaszolt nekem senki.

Az,hogy régen mire volt "jó" és miért volt szükséges,hogy az egyház erre rávegye az embereket,az teljesen logikus.Na de ma? A keresztény egyházzal ez a legnagyobb bajom,amig az élet elhúz mellette,a világ megváltozik ő még mindig a régi nótát fújja...

ha meg valaki nem vallásos,akkor milyen okokból menekül önmegtartóztatásba?

2012. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Van ilyen. A legjobb barátnőm is így látja. nem sokára 20 éves és még sosem volt férfival.
2012. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Szerintem mondjuk abból az okból menekül önmegtartóztatásba, hogy nem akarja magát másnak odaadni, csak annak az embernek, akivel majd leéli az egész életét, tényleg szereti, és szerelmes belé. És én pl azt sem tudnám elképzelni, hogy volt tegyük fel 5-6 barátom míg megtaláltam az igazit, és minddel lefeküdtem. Biztos én gondolkodok furcsán, de nekem ez akkor is olyan személytelen, hogy mind megkapott. Én csak majd a férjemnek akarom odaadni magam.
2012. aug. 27. 19:44
 35/41 avellana ***** válasza:

32-es: én példálul nem vagyok egy hullámhsszon egy keresztény emberrel sem a vallás terén. Ennek ellenére szeretnék várni.

Én azért is, mert az itthon történt/történő dolgok miatt majdhogynem elfog a páni félelem, ha belegondolok, egy férfi mit tehetne velem.

Másrészt nem szeretnék a 'véletlen' áldozata lenni, hogy aztán leányanya legyek...

2012. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Részben meg tudom érteni az álláspontotokat. Másrészről,attól,hogy valaki feleségül vesz ,még létezik válás ,tudjátok egy a biztos csak ,a halál.

Az igaziban nem hiszek,illetve szerintem több ember is passzolhat hozzám, az már a 2 félen múlik,hogyha a szerelem és a kötődés megvan,akkor egymással élik e le az életüket.


És nekem a legnagyobb dilemmám a házasságig nuku szexxel kapcsolatban,hogy nem hajszolja e ez bele az embert egy elhamarkodott döntésbe? Én nem vagyok annak a híve,hogy a házasságot el kell kapkodni,normálisan meg kell ismernie az embernek a párját mielőtt hozzáköti magát. Értem ezalatt az együttjárást,együttélést . Ez szerintem minimálisan is 3-4 év ( kérlek most ne gyertek példákkal,hogy a szomszédotok 1 hét után ment fekleségül a paisjához és azóta is boldogoan élnek,biztosan van ilyen,de nem jellemző) . 3-4 Vagy több évet ki fog a testiséggel várni? Hát nagyon kevesen. Hanem gyorsan hiphopp összeházasodnak,hajtja őket a kíváncsiság, az újdonság varázsa.

2012. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Még a kérdezőnek annyit akartam írni,hogy valószinüleg fiatal vagy,ezért még nemigen tapasztaltad,hogy a szerelem nem egy objektív dolog,mindenki tud olyan példát hozni az életéből,ami akkor szerelemnek tűnt,később,érettebb fejjel,tapasztaltan peidg rájön,hogy nem szerelem volt.

Összegezve: szerintem fontos,hogy egy ember megtudja mit akar a másik felétől,mi megy az idegeire egy kapcsolatban,milyen nem kell soha többet,stb és így van ez a szexualitással is. A fűvel-fával hempergést én sem tartom helyesnek,de egy olyan kapcsolatban ahol szeretik egymást a felek ,megvan a bizalom,a törődés nem értem miért jó szenvedni és megfosztani magunkat attól,hogy testileg is örömöt okozzunk a másiknak.Ugyanis erről szól a szex,nem valami bűnös ,mocskos dolog.És nem odaadod magad másnak,hanem együtt szeretkeztek.Legalábbis egy normális kapcsolatban,házasság ide vagy oda.

2012. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

10-es, ez a fogyasztói társadalom eredménye: nem jó - eldobjuk - veszünk újat.

Mondjuk én egyelőre ott tartok, hogy szerezzek egy pasit aki hetero, van munkája, családcentrikus, megbízható, udvarias stb. stb. A szex valahol ezek után jönne. De hát biztosan frigid vagyok, no.

2012. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Van, persze. Én is így gondolom, és a környezetemben nem vagyok ezzel egyedül.

Viszont, az már kérdés, hogy ezt kb. másfél éve "feladtam" a mostani barátom miatt. Mert az úgy nem működik, hogy én ehhez ragaszkodom, és a másikra ráerőltetem, hogy szenvedjen. Ha nem okoz neki szenvedést, és önként szívesen vállalja ő is, akkor az jó, de ha nem, akkor nincs értelme a másikat őrületbe kergetni ezzel, mert súlyos lelki sérüléseket okozhatunk vele.

Ettől függetlenül biztatni szoktam minden ismerős párt, hogy ha mindketten úgy érzik, akkor várjanak házasságig.


23/L

2012. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Most májusban ment férjhez a volt osztálytársam, 19 évesen és szűzen egy 30 éves ref.lelkészhez. A pasi nem tudom, hogy szűz volt-e vagy sem. Kíváncsian várom, hogy mennyire lesz tartós a házasságuk, mivel együtt sem élnek, hanem távkapcsolatban 200kmre egymástól.
2012. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!