Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőig nuku szex! Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőig nuku szex! Van még manapság olyan aki így gondolkozik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 22:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
70%

Sokan mondják, hogy nem a méret a lényeg, de mi nők tudjuk, hogy azért számít. Pl nekem fáj ha túl nagy...

Volt is ilyen pasim, el is hagytam. Belegondolni is rossz, hogy azon kellett volna agyalnunk, hogyan legyen mégis jó, két alapvetően nem összeillő embernek.

Amúgy lelkileg összeillettünk volna, de a szex mindent tönkretett. Válás lett volna belőle.

2012. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Sehogy sem passzoltunk össze, de ez eleinte nem derült ki. Aztán meg javítgatni akartuk, de csak rosszabb lett.

Sajnálom, hogy kiakadtam, de látod, még így évek múlva is ezt hozza ki belőlem. :(

2012. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
#20 most akkor elhagyhatom ha nem volt jo a szex vele, s nem passzoltunk össze, v nem... vhol ellentmondasz
2012. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
76%

Valahol biztos ellentmondok, de itt nem.

Ha minden másban(!) passzol két ember, akkor nem jelenthet problémát, ha különböző igényeik vannak. (kivételes eset, ahol a méretbeli különbségek jelentik az akadályt. Azon ugyanis tényleg nem lehet változtatni, fizikális dolog.)


Ha viszont valakivel amúgy is rossz a kapcsolatunk, nem passzolunk össze, akkor kár is húzni-halasztani a dolgot, mert egy embert megváltoztatni nem lehet. Csiszolódni lehet, kell is, de ha alapvető gondok merülnek fel - nemcsak az ágyban, az élet számos más területén is - akkor szakítani kell. Erről azonban nem a rossz szex tehet, hanem hogy a két fél nem is illett össze, és ez a szexben is megnyilvánult. Ha csak a szexszel adódnak problémák, minden más jól működne, akkor valóban kár lenne eldobni a kapcsolatot, mert ilyen esetben nyilván mindketten azon dolgoznának, hogy ezen is javítsanak.

2012. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
83%

22., semmi baj :) Érthető, hogy fájó pont ez az életedben, de tapasztalat, akkor is, ha rossz.

Nincs olyan ember, akinek ne lennének rossz párkapcsolati tapasztalatai. Remélem, egy jobb kapcsolat majd felülírja ezeket a sérelmeket :)

2012. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
95%
Igen, pl. én
2012. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
91%
A 10-es válaszolóval teljesen egyet értek.
2012. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Van, egy lánnyal szültem, aki 36 éves koráig őrizgette magát a majdani férjének. De azt mondta, hogy nem bánta meg egy percig sem.

Én tuti nem bírtam volna ki - az zsákbamacska. Mert mi van, ha nem működik a szex Vele? Az egy nagyon fontos dolog a párkapcsolatban, és ha nem jól működik, a vége úgyis az lesz, hogy szétmegy a pár...amúgy a Popper Péter ezt olyan szépen leírja az egyik könyvében ennek a pszichológiáját...Lelkek és göröngyök, azt hiszem, ez a címe...

2012. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Ú, bocsi, nagyon értelmesre sikeredett a Popper Péteres mondatom :), most olvasom.

Amúgy ez a lány is gyülekezetes volt, akit említettem. Én tisztelem az ilyesmit, csak megérteni nem tudom.

2012. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Én sem értek egyet azzal, hogy a szexet mindenáron meg lehet javítani. Volt olyan barátom akit bár borzasztóan kívántam és ő is engem, eszméletlen rossz volt a szex. Próbálkoztunk mindenhogy, hogy jobb legyen, de egyikünk sem élvezte. Hát nem is sokáig voltunk együtt... Én biztos nem tudnám úgy leélni az életem, hogy nem szexelek, vagy ha igen, az sem okoz örömöt. Ezért nem értek én sem egyet az esküvő utáni szexszel. Ha ezzel a barátommal összeházasodtam volna, majd utána derül ez ki, nagyjából fél év alatt sikerült is volna elválnunk akármekkora bűnnek is számít ez néhány vallás szerint.
2012. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!