Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok ehhez a köszönet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a köszönet ajándékhoz? (link)

Figyelt kérdés

Szerintem jobb,mint egy mézeskalács. Örülnétek neki?

Egy párnak is kettőt kellene adni,mint a szívből?

[link]



2012. jún. 15. 13:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%
Ez meg minek? De most komolyan?
2012. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
Én nem örülnék neki. Egy gyertyának akkor van értelme, ha azt el is égeted. De képzeld el, milyen lenne, ha a nevetek szépen lassan folyékonnyá válna és lecsorogna az oldalán. Ez csak akkor lenne morbidabb, ha fotót nyomtatnátok rá... jujj! Én a legutóbbi lagziban jópofa hűtőmágnest kaptam. Az bekerül a gyűjteménybe és ott is marad a pár vidám arcával :D
2012. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
Ha ilyet kapnék köszönet ajándékképpen, azt is tudnám értékelni. Nem az a lényeg, hogy milyen extra, hanem hogy ti erre is gondoltok. A gyertya valóban nem a legszebb, amit belinkeltél. Hűtőmágnes tényleg jó ötlet! Vagy csinálhattok is otthon géppel valami szép ízléses köszönő lapot rajta egy esküvői képpel, vagy csak simán mellékelitek hozzá a képet.
2012. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a gyertyáról a gyász ugrik be. De ez lehet az én rossz beidegződésem. Erre az alkalomra inkább valami mást kellene kitalálni szerintem.

Az ötlet, hogy kapjanak valamit, az viszont nagyon kedves.

2012. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
76%
Az ilyen gyertyákról nekem is a temető jut eszembe,mint ahogy már egy válaszoló leírta előttem.A hűtőmágnes nem rossz ötlet.
2012. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
Kgy fényképet adjatok inkább, rólatok, ha lesz fotózás az esküvő előtt. Borítékra ráírjátok, hogy köszönitek, hogy megtisztelteka jelenlátükkel. A fényképet meg elteszik emlékbe akik kapják.
2012. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sem tetszik a gyertya ötlet, tényleg olyan gyászos. Meg kicsit felesleges. :(

Mi ezt adtuk: 3-5 szem mandulát, aszalt barackot/szilvát simán csokiba mártottam és becsomagoltam celofánba, majd átkötöttem egy olyan színű masnival, amilyen a dekoráció volt. Örültek neki sokan.

De a fénykép, vagy valami maradandó is tök jó, pl. valaki írta az újságos dolgot.

2012. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a gyertyákról a meghitt téli éjszakák jutnak eszembe. :)

Szerintem jó ötlet, én örülnék neki. Nem használnám el a gyertyát, ahhoz túl szép, hanem kitenném dísznek egy polcra, úgyis szeretem a gyertyákat.

Mindenesetre ezt a köszönőajándékot leginkább a női vendégek fogják díjazni..

2012. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egy szebb gyertya jobban bejönne,ez nekem sem tetszik :)
2012. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Van szebb is,de az 480 ft-ba kerül. Szerintem kaját adni,meg mandulát,meg ilyen nyalánkságokat gyerekeknek kell,nem felnőtteknek,de lehet,hogy mellé lőttem. Köszi a válaszokat,akkor gondolkodom még.
2012. jún. 15. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!