Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire fontos, hogy vendégké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy vendégként a templomban takarva legyen a vállam?

Figyelt kérdés
Ógörög katolikus templomban de, gondolom ugyan azok a "szabályok" érvényesek itt mint egy sima római katolikus templomban. Rózsaszín pánt nélküli ruhám lesz. Nincs hozzá semmi boleróm vagy blézerem meg olyan a ruha is hogy hülyén nézne ki hozzá bármi is. Max a hajam fogja eltakarni a vállam. A hétvégén lesz a lagzi tehát nagyon meleg lesz. Szerintetek illetlenség ez így?
2012. jún. 17. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Kidobni biztos nem fognak, engem nem sértene, DE baromira fogsz fázni.
2012. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem vészes, de vigyél esetleg egy selyemsálat, kendőt, és akkor te is nyugodtabb lennél.
2012. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha esküvő van, ha nem, ott mindenki csak vendég, a menyasszony is. Mindenkire érvényes ez a szabály. Meleged bent nem lesz, mert a templomok elég hűvösek szoktak lenni.
2012. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Én csak azt tudom, hogy mikor kint 35 fok van, a templomban szinte már fáztam. Egy kendő biztos jól néz ki hozzá, és azt még a táskádba is be tudod tenni szerintem.
2012. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Miért is lettem lepontozva? (első vagyok)
2012. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is kéne valami a válladra, mert fázni fogsz a templomban a kinti nagy meleg után.
2012. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%

a templomi esküvő, isten előtt tett ígéretet jelent, istennek meg nem illik mutogatni magunkat, mióta ki lettünk űzve és megromlottunk. azóta nincs erkölcs, meg tisztaság az emberben őelőtte. tehát oly mindegy van e a válladon, vagy nincs.

az igazi hívők előtt vethet egy kis negatív fényt. dehát nemis nekik akarsz tetszeni.

2012. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Tiszteletlenség, mivel a templom egy szakrális épület, egy szentély. Furcsa nekem, hogy olyan kérdést még sehol nem olvastam, hogy egy buddhista szentélyben rajta maradhat-e a cipő, ha kedve tartja... Idegen kultúrák szabályait valamiért mintha nagyobb lelkesedéssel tartanák be. A tiszteletet minden vallás iránt meg kéne adni, itthon is, nem csak külföldön. Nem a többi vendég meg a pap miatt, hanem azért, mert a protokoll az emberi kultúra része minden téren: az önmagunkkal szembeni igényességet is mutatja, mennyire vagyunk illemtudóak.
2012. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Hát, a templomban elég hűvös van, úgyhogy vegyél fel valami kardigánt. Kint a melegben pedig leveheted.


Egyébként nem vagyok vallásos ember, de úgy gondolom, nem illik ilyen ruhákban betenni a lábukat az embereknek. Főleg nőknek, mert a nők gyakran így öltözködnek.

Emlékszem, volt egy pocsék műsor, amit nem is néztem, de a jelenetére tisztán emlékszem: egy magyar szöszi kiment Mexikóba. Templomlátogatásra készült egy helybéli asszonnyal, aki elmondta neki, hogy egy templomban nem illik feltűnő ruházatban megjelenni.

2012. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Miért lett kb minden válasz lepontozva, akik azt írták hogy vegyen fel valamit, mert hűvös lesz a templomban? Pedig az lesz.
2012. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!