Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire fontos, hogy vendégké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy vendégként a templomban takarva legyen a vállam?

Figyelt kérdés
Ógörög katolikus templomban de, gondolom ugyan azok a "szabályok" érvényesek itt mint egy sima római katolikus templomban. Rózsaszín pánt nélküli ruhám lesz. Nincs hozzá semmi boleróm vagy blézerem meg olyan a ruha is hogy hülyén nézne ki hozzá bármi is. Max a hajam fogja eltakarni a vállam. A hétvégén lesz a lagzi tehát nagyon meleg lesz. Szerintetek illetlenség ez így?
2012. jún. 17. 13:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Senkit nem pontoztam még se le se fel. De mindenkit fel fogok pontozni. Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem keresek egy kendőt vagy valami stólát a vállamra.

Mindenkinek köszi a választ. Tudtam, hogy illik valamit felhúzni csak azért kérdeztem mert ha már ezzel senki nem foglalkozik akkor én sem töröm annyira magam mivel nem gyakorlom vallásom.

2012. jún. 17. 19:06
 12/19 A kérdező kommentje:
Főképp azért vetődött egyébként fel bennem a kérdés mert egyre többektől hallottam, hogy már abszolút nem illetlenség fekete koktélruhát felvenni egy lagzira.
2012. jún. 17. 19:07
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Lagzira nem illetlenség, de a templomba igen. A kettő nem ugyanaz! A templomban a házasulandó pár is csak vendég, nem ő írja a szabályokat ki mit vehet fel.
2012. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Már bocsi, de milyen az az "ógörög katolikus"??

Valószínűleg szimplán a görög katolikusokra gondolsz, ahol meg ugyanazok a szabályok vonatkoznak, mint egy szimpla római katolikus templomban. Nem fognak kihajítani, ha nincs fedve a vállad, attól még kidobni nem fognak de nem illő. Mindenesetre szerintem kevésbé illetlen, mintha a feneked vagy a melled lenne majdnem kint, de azért jobb ha felveszel valami kis felsőt rá. A templomban valószínűleg nem lesz annyira hőség, azt az egy órát meg kibírod így.

2012. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%

"istennek meg nem illik mutogatni magunkat"


hát ő teremtette az emberi testet, ezek után ha direkt olyanra teremtette, ami nem tetszik neki, akkor így járt :D

2012. jún. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

utolsó...kb ugyanez jutott eszembe...hisz ő teremtett minket, akkor nem mindegy? egyszerüen nem értem ennek fontosságát...hogy le legyen takarva a váll...ha a hideg miatt van ok...de amugy nem értem hogy mit számít valójában...jo...tudomtudom....nem illő...:/

23L

2012. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
A templom az a hely, ahová az mber hitbôl teszi be a lábát, jo esetben. ott pedig igenis illetlenség a fedetlen váll, ill. a lenge ôltôzet. az én eskuvôm aug-ban lesz, eszembe nem jut min. stola nélkul bemenni, mert egyszeruen illetlenség. Nem kifejezetten Isten elôtt, mert én hívô vagyok, mégis azt gondolom, hogy Isten mindenkit úgy szeret, ahogy van, túlzottan nem érdekli az illem, viszont az egyház annak idején támasztott bizonyos szabályokat, amiben ez is benne van. Aki képtelen fél orára eltakarni a vállát, az ne menjen be a templomba. ennyi.
2012. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem Isten, hanem a vallást kitaláló emberek miatt vannak ilyen szabályok.
2012. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jó kis cikk erről a témáról. :)


[link]

2012. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!