Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mit gondolnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolnak az emberek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, pár hónapja lettem eljegyezve, augusztusban esküvő. A közeli ismerőseim, barátaim tudják, hogy szó sincs terhességről - egyelőre -, de szerintetek mit gondolnak a többiek, akikkel nincsen napi kapcsolatom, csak ismerem őket? Facebook-ról tudják sokan, hogy mi a helyzet. :)


Csak értelmes hozzászólásokat várok, azok pedig kíméljenek, akik megjósolnák hogy pár év múlva úgyis válni fogunk, meg hogy túl fiatal vagyok satöbbi satöbbi.



2012. jún. 15. 16:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Mi az hogy mit gondolnak? Ezt nem is értem. Nem Te vagy az egyedüli, aki 20 évesen házasodik.
2012. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Én se nagyon értem. És szerintem sem olyan furcsa, hogy valaki otthon csak ezen gondolkozzon, hogy te most miért mész férjhez.
2012. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Ez a normális,hogy 20 évesen férjhez mégy,és az eljegyzés nem évekig tart.

Aki azt hiszi,hogy azért esküdtök meg fél év jegyesség után,mert terhes vagy,az majd rájön,hogy tévedett.

A sok ostoba emberrel nem kell törődni.

2012. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a kérdést totál értelmetlen volt kiírnod.

Senki nem gondol rólatok semmit, dolgozd fel valahogy.

2012. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Azt Én nem tudhatom, hogy az ismerőseid mit gondolnak, valószínűleg mindenki mást, ha egyáltalán foglalkoznak ezzel.
2012. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Tul.képpen lexarják. Nehogy azt hidd, hogy mindenki házasságra vágyik. De amúgy szerintem azt fontolgatják, hova menjenek idén bulizni, csajozni, pasizni, lazulni,kirándulni, piknikelni.. blablabla.
2012. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmit nem gondolnak, ez a világ rendje, hogy a lányok férjhez mennek, legalább te nem leszel szingli. :-)
2012. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Szereted a kedvesed és szülnél neki gyerekeket? Vele akarod leélni az életed? Úgy érzed, hogy ő az igazi és jó hozzád? Akkor meg mit foglalkozol vele, hogy ki mit gondol? Van aki irigy rád, van aki rossz szemmel nézi, van aki veled együtt örül, na és? KIT ÉRDEKEL!!!
2012. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Hidd el, hogy a közeli ismerősökön kívül (akiket amúgy is elhívtatok az esküvőre és amúgy is tudják mi a helyzet veletek) senki nem gondol rólatok semmit.

Lesz@rják mi van veletek, a saját és az ismerőseik dolgaival foglalkoznak.

2012. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
90%
Nem értem, mit kéne gondolniuk? Ez egyáltalán nem különleges eset.
2012. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!