Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez jó lesz nekem? SOS Alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó lesz nekem? SOS Alig találok valamit, ami tetszne!?

Figyelt kérdés

Puccos brit esküvőre vagyok hivatalos és nem találok semmit. Az én ízlésemnek a farmer v melegítőalsó és póló felel meg, de azt oda nem vehetem fel.

Erre a ruhára gondoltam: [link]

meg erre:

[link]

Sokáig kerestem bolerót hozzá, de csak ezt találtam, nem feketét: [link]

Kérlek, ne jöjjön senki azzal, h f ezek a színek nem valók esküvőre, mert itt ilyen nincs. A lényeg az, h egyszínű fehér ne legyen a ruha. Még van egy-két variációm, majd belinkelem még azokat is. Előre is köszi! :)



2012. jún. 10. 20:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
A piros ruha a feher kabatkaval gyonyoru lenne! Szerintem folosleges is tovabb keresgelned. :)
2012. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Az első csinos lenne, a fehér zakóval.
2012. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind2 tetszik:) szerintem nyugodtan felveheted őket! Mondjuk a piros ruhához tényeg egy fekete boleró illene jobban.
2012. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is az elsöt mondanám a fehér zakóval!Nagyon csini lene!A piros nekem nem jön be!
2012. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Az a pöttyös nagyon jó!! :)
2012. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Az első ruha sokkal jobban illene az alkalomhoz.
2012. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a piros-fekete tul dramai egy eskuvore, a fekete-feher meg nekem szemely szerint nem tetszik, de nem nekem kell, hogy tetsszen :D A piros feherrel szerintem friss es fiatalos, siman elmegy egy eskuvore, es kelloen elegans is.
2012. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

De jó olvasni a hozzászólásotokat. Akkor mégsincs olyan nagy ízlésficamom, ha találtam olyat, ami másnak is tetszik. A pöttyöset már láttam élőben, csak nem volt a méretemben. A pirosba meg első látásra beleszerettem.

Azon viszont vacilláltam, h vajon a fehér kabátka illik-e a pöttyöshöz. Ráadásul ehhez még egy jó cipőt is találtam egy másik boltban.

Az is lehet, h mindkettőt megrendelem és visszaküldöm az előnytelenebbet. Nem nagyon fog extra pénzbe kerülni. A többi ruha, amit találtam a piroshoz hasonló pl ez:

[link]

Több féle színben van ebből a fajtából.

2012. jún. 10. 20:49
 9/34 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet adtam, nem tudom, h hogy lett pár válasz 100% alatt. :(
2012. jún. 10. 20:51
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó mindkettő, csinos.

Bár hozzá kell tegyem, még egy egyszerű brit esküvőre is úgy fel szoktak öltözni a vendégek, mint a sztárok a vörös szőnyegen. Sokan estélyi (jellegű) ruhát vesznek fel. Egy puccos esküvőre meg pláne grandiózusabban szoktak felöltözni.

2012. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!