Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyenre csináltattátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenre csináltattátok meg a körmötöket a nagy napra?

Figyelt kérdés
műkörmöt tetettek fel?

2012. jún. 28. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín műkörmöm volt, fehér szegéllyel.
2012. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
francia pezsgőszínű csillámmal,esetleg még porcivirággal!(nekem ilyen volt)
2012. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Saját körmök, nagyra növesztve. A manikűrös formára reszelte, ragasztott rá egyforma ezüstös mintát, kicsi, mutatósat, és fehér véget festett (az a franciaköröm-típus, nem?) aztán színtelen körömlakkal adta meg a csillogását. Imádtam.
2012. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
francia manikűr, semmi extra, a gyűrüsujjaimra egy nagyobb és 3-3 kisebb követ rakott :)
2012. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem folyamatosan van műkörmöm úgyhogy az esküvőmön egyértelműen lesz! :)
2012. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját köröm hosszúra növesztve. Alap francia manikűr volt. A körmök sarkából indítva egy egy stilizált virág, aminek a tövénél volt egy ciklámenes pötty+ gyűrűs ujjakon 1-1 strassz. Lábujj ugyanez, de csak a nagy lábujjon volt virág és persze nem volt strassz.
2012. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszúra megnövesztettem, és befestettem az egyik körmöm előző nap, hogy megfelelő-e a szín. A szín az jó volt, csak másnap nem maradt időm a többit is megcsinálni. :D
2012. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Mindig van műkörmöm és általában hegyes, így nem volt kérdés, hogy az esküvőn is ilyen lesz. Innen vettük az ihletet, szinte pontosan ugyanilyen volt: [link]
2012. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
74%
Mükörmöm volt.Francia fehér és örömágy hosszabitással volt megoldva.A fehér ilyen selyem fehér volt a gyürüs ujjamon volt a francia vég piros,swarovszkival volt kirakva a gyürüs ujjam hullám formában.Nagyon szép volt
2012. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szépen növesztettem a körmöm jövő szombatra. A héten letört sajna, így a tervezett francia gél-lakkozás helyett simán kilakkozom gyönyörű halvány rózsaszínre, mert ekkorában olyan suta a francia köröm.
2012. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!