Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utólag mit változtatnál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utólag mit változtatnál az esküvődön, az esküvőd szervezésén?

Figyelt kérdés
És miért?

2012. jún. 23. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Csak annyit, hogy lemondanám az egészet :D
2012. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A menyasszonyt.
2012. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na szép.. :D
2012. jún. 23. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés hasznos lehet azoknak, akik most készülnek lagzira - pl nekem is :D. Úgyhogy várom én is a kérdezővel együtt a hasznos válaszokat!
2012. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Talán más dekorosokat keresnék. Szépen dolgoztak, de nagyon lehúztak. Csak azért maradtunk náluk, mert időhiány volt, és sürgősen kellettek. 4 hónap alatt hoztuk össze a lagzit, ketten :-D Nem bánom egy percét se, minden tökéletes volt, ahogy szerettük volna.
2012. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobban reszt vennek benne. :)

Nekem az eskuvo nem volt fontos, a ferjemnek sem, csak ossze akartunk hazasodni. Ket tanuval kepzeltuk el. De a szuloknek az nem esett volna jol, plusz ugye jottek a testverek csaladdal, kb harmincan voltak.

En meg mint alice csodaorszagban. Nem akartam felhajtast, nem akartam viragot, se tortat, se ruhat, se semmit, csak osszehazasodni es nagyon max enni egy huslevest, rantott hust es egy-egy szelet sutit.

Annyira nem foglalkoztam vele, annyira sztrajkoltam, hogy a szulok telecsemlesztek a termet es a hazat us viraggal, negy fogasos vacsora volt, tengernyi suti, hatalmas torta es meg a kezembe is kerult csokor, amivel nem tudtam mit kezdeni.

Szerencsere ruham nem lett, kb azaz egy dolog maradt a kezemben.

Indulas elott tiz perccel meg farmerban ultem felig szaritott hajjal, neztem, hogy mindenki rohan es izgatott, en meg nem akartam elindulni, csak az motivalt, hogy a ferjemet elegedettnek lattam.

Nem volt rossz igy vegul, talan jobb is, de eleg kellemetlenul ereztem magam, kinomban eskuvo utan en kezdtem el letakaritani az asztalokat a ferjemmel, szoval meg a naszejszakankbol is alig lett valami, mert hullak voltunk.


A lenyeg: ha van konkret elkepzelesed es olyan javaslatokat kapsz, ami ugy igazan nem vag ossze azzal, amit te nem szeretnel, akkor illendosegbol ne hagyd, hogy mas intezkedjen, de figyelj is oda vegig, nehogy mogotted legyen szervezes.


Ne erts felre, pl en is halad voltam ezert a sok mindenert, de azert volt kellemetlen, mert mi ezt nem is kertuk.

2012. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!