Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyünk nászajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyünk nászajándékba?

Figyelt kérdés

Kb 30. 000 ft szánnánk rá. pénzt is adunk de ajándékot s szeretnénk. Esküvő után még fél évig külön fognak élni tehát nem szeretnénk pl lakberendezési dolgokat adni. Hasznos ajándékot szeretnénk. Terveznek gyereket is, de nem feltétlenül szeretnénk ilyen ajándékot adni sem.

Ti minek örülnétek?



2012. jan. 14. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha valami használati tárgyat szeretnétek, akkor vegyetek olyasmit, amit maguknak lehet, hogy nem vennének meg, mégis hasznos. Például egy nagyon egy jó minőségű, drágább törölköző készlet: az úgyis kell mindig, és nem lehet elrontani a választást, a törölköző csak törölköző. :) (A saját esküvőnkön a tárgyak közül a legjobban egy jénai tálnak örültem!) Összetettebb dolgot én nem vennék (kávéfőző, mikró stb.), mert abból annyi márka és kialakítás van, hogy jobb, ha inkább ők választják ki, mindenkinek más az igénye.
2012. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hm,kérdezzétek meg,mire van szükségük... én pl. nagyon örülnék most egy házimozi-rendszernek,s ha 10-15 rokon adna 30 ezret,abból már szuper jót lehetne venni...lehet,hogy gyűjtenek valamire és akkor minden fillér "jóljön" nekik hozzá...
2012. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha különlaknak még a házasság után is, akkor nem lesz egyszerű. Tudni kéne, hogy a közös háztartásukban mi lesz vagy mi nem?!

pl. ha olajsütőjük nincs, akkor azt vehetnétek neki.

2012. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vagy pl van "olaj nélküli" olajsütő, szerintem az kisgyerekkel szuper lenne, az enyém pl szereti a sült krumplit, de nem akartam az olajban tocsogót adni neki, vettünk egy ilyet és most eheti. :)De szerintem is azzal jártok a legjobban, ha megkérdezitek, mit szeretnének.
2012. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A törülköző jó ötlet, meg akkor lehetne még monogramos köntös is :D azt sem lehet elrontani.
2012. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azt mondták ne vegyünk semmit de azért úgy mégse lehet elmenni.:))

Köszi a válaszokat, ha van ég ötletetek írjatok!

2012. jan. 16. 13:59
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek annyira eleresztve lehet minden fillér számít... (nem írtad le anyagi helyzetüket, de ha csak fél év után költöznek össze valószínűleg még sok minden nincs meg)Mi egyszer pénzt adtunk ajándékba, és vettünk egy nagyon nagyon szép emlékalbumot(esküvőit), ahova minden vendég egy-egy aranyos idézetet, gondolatot, jókívánságot beleírhatott a lagzi alatt. A kezdő gondolatokat pedig ti írhatjátok le, hisz tőletek kapta ;) Lehet, hogy az a plusz 20eFt is sokat számítana. Személy szerint engem nem hatnak meg a hű de drága, vagy épp monogramos törülközők. Mert nekem a törölköző csak egy törölköző. Az is lehet, hogy jénai táluk, vagy egyéb konyhai eszközük van. És mint ahogy az egyik válaszadó írta, ez olyan ízlés dolga, ki milyet vesz...

Szerintem szánjatok erre az emlékalbumra 5-7 e Ft-ot, a maradék huszonvalamennyit, meg tegyétek oda. Szerintem ez így nagyon kedves ajándék lenne. Vagy, ha ragaszkodtok egy nagyobb értékű valamihez, akkor kérdezzétek meg a menyasszony, vagy vőlegény tesóit, szüleit, rokonait. Végső esetben pedig az ifjú párt.

2012. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyetek nekik 5 mázsa kukoricát.
2012. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100 liter benzint, annak úgyis csak felfelé megy az ára!
2012. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, miért laknak külön az esküvő után?

Akkor minek házasodnak össze?


Amúgy a törölköző jó ötlet. Finom, puha, drágább anyagból tökéletes.

2012. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!