Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Virágos kérdések! Pl: az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virágos kérdések! Pl: az autódísz az asztaldísz is egyben?

Figyelt kérdés

Ma konzultáltunk egy virágossal. Összeszedtük, mennyi virágra van szükségünk. Ezek jöttek össze, légyszi, ha valamit kihagynék, írjátok meg!

Menyasszonyi csokor, négy kisebb csokor (két koszorúslány és az örömanyák), asztaldíszek (három hosszú sorban lesznek az asztalok, így 2-2-2), kitűzők (vőfélynek, vőlegénynek), templomba az oltárra egy nagyobb dísz plusz 1-2 csokor, a padokra kis virágdíszek, autódísz (esetleg dobócsokor, de ezen még vacillálok). Van még valami, tudtok valamiről, amiről én nem?

És ma azt mondta nekünk a virágos, hogy az autódísz kerül be aztán a főasztalra dísznek a vacsoránál. Ez így szokott lenni? Nekem totál új információ volt, azt hittem, a főasztaldísz külön valami.


2012. júl. 7. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Dobócsokor?
2012. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi, most látom, azon még vacillálsz.
2012. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van aki külön csináltat a főasztalhoz, van aki az autódíszt teszi a főasztaldíszhez. Ahány ház, annyi szokás.

Mi ahol voltunk legutóbb, ott az első opció volt.

2012. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igeen,nekünk is az autódísz lesz később az asztaldísz.

**Nálunk lesz a vőlegénynek és a 2 násznagyunknak is kitűzője, és az unokaöcsémnek,aki engem fog kísérni. (szal össz.: db kitűzőnk lesz). A vőfélynek nem lesz.

2012. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
** 4 db, a 4-es lemaradt :)
2012. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most, hogy belegondoltam, tök logikus, hogy az autódísz bekerüljön asztaldísznek. Máskülönben kint marad, vagy mi lesz...? Ja, szóval ez pipa :)

A kitűzők meg: nekünk is elvileg több kellene, de nem tudom, akarok-e ezzel vacakolni. A vőfély tegnap felvezette, ki mindenkinek kellene kapnia. Neki mindenképp (itt ez a szokás), a vőlegénynek is, a tanúknak (nem keresztapáink lesznek a tanúk, hanem nekem a húgom, a páromnak a legjobb barátja; mivel húgomnak nem lehet kitűző, neki ilyen csuklóbokréta kellene), és a kísérőknek is (akik kísérnek minket karonfogva a szertartások előtt az utcán; engem egy nőtlen férfirokonomnak kellene kísérni, páromat pedig az ő hajadon nőrokona a szokás szerint). Ez megint két plusz virág. Ja, és lehet, az örömapáknak sem ártana. Ez már így 6, és ezt már sokallom. Ezért hajlok afelé, hogy legyen csak a vőlegénynek, meg a vőfélynek, mert nekik szokás.

2012. júl. 7. 18:42
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem is 6, hanem 8! Na, ez a gondom... :S
2012. júl. 7. 18:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az örömapáknak nem szoktak, legalábbis felénk nem.

Elég lenne nektek is a 4 plusz a karcsokor a tanúnak.

(de ez az én meglátásom)

2012. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, a motorháztetőn nem lesz a virág tiszta por? És utána bekerül az asztalra az étel mellé?
2012. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az autódísz volt a főasztalon. Az autódíszünk elég nagy volt és így azt mondtam az kerül oda. Külön nem akartam csináltatni
2012. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!