Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Örömanya nem ment el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömanya nem ment el az esküvőre, hallottál ilyenről?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 15:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem szülei sem jöttek el az esküvőnkre!mert nem volt pénzük öltönyre..legalábbis a kifogás ez volt!Persze, hiába mondtuk, majd mi állunk mindent!tudtuk, h azért nem jönnek el, mert a férjem második házassága ez, és szerintük úgy is elválunk.....!remélem az unokájukra sem lesznek ezek után kíváncsiak!
2012. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Szerintem az én anyám sem fog eljönni az enyémre. Nehéz helyzet, mert ha el is jönne, még rosszabb ha botrányt csinálna. Ti mit tennétek a helyemben? A páromat majdnem 2 éve nem volt ideje, hogy megismerje...
2012. júl. 8. 19:47
 13/23 anonim ***** válasza:
10-es, hét hónapban mi akkora tragédia? :O még 7 év korkülönbség se lenne eget rengető
2012. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
miért csinálna botrányt anyukád? alkoholista, vagy valami betegsége van? együtt vannak még apukáddal?
2012. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Igen, iszik bár titkolja... Szóval hiba lenne meghívni az esküvőmre amikor nem is kíváncsi rám amúgy sem. Elvált egyébként már több mint 20 éve...
2012. júl. 8. 21:37
 16/23 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről, de nincs annál rosszabb mikor a szülő aki a legfontosabb a világon már akinek nem megy el. Borzasztó.
2012. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is borzasztó az ilyen. :( Egyik barátnőm fél családjánál így volt, az apja és az anyja titokban házasodtak össze a szülői tiltás miatt, az apja húga pedig egyszerűen elszökött a vőlegényével.

Igazán elkeserítő, ha valakinek ilyenre kell vetemednie. Az én anyukám biztosan ott lenne, bármi is történjen.

2012. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem minden család egyforma. Nálunk anyám vagy nem jönne el a meghívásra ( ami kellemetlen, mert ugye az örömanyának kiemelt szerepe van az esküvőn), vagy eljönne de abban nem lenne köszönet. Ti meghívnátok ilyen esetben?
2012. júl. 9. 13:13
 19/23 anonim ***** válasza:
Én nem hívnám. Ez a Ti nagy napotok, nem ér annyit az egész, hogy anyukád elrontsa.
2012. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
7/19 Semmit nem értettem félre. A mi vidékünkön a vőlegény szüleinek házánál tartották a lagzit. Ez saját tapasztalat, nem hallomásból tudok róla. Azon a vidéken, ahonnan én származom, ez volt a szokás. Ismerem azt a szokást is, amiről te írtál. Ez más országrészben volt szokás, ahol külön mulatott a menyasszony, és külön a vőlegény rokonsága. De ilyen esküvőn én nem vettem részt, ezt tényleg elmondás alapján ismerem.
2012. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!