Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hordtátok a karikagyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hordtátok a karikagyűrűt az esküvő előtt?

Figyelt kérdés

Már másfél éve hordom az eljegyzési gyűrűmet, most lettek kész a karikagyűrűk. Mindig azt mondtam, hogy azt majd csak esküvő után, szerintem úgy szép, de most, hogy itthon vannak olyan nayg a kísértés, hogy hordjam.

Nálatok hogy volt?


2012. júl. 9. 22:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én csak az eljegyzési gyűrűt hordom, a karikagyűrűt a templomban húzzuk egymás ujjára. 1 hónap még. :-)
2012. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Igen, hordtuk.

A férjem csak akkor, ha mentünk valahova, mert autószerelő a foglalkozása, a munkahelyén nem tudta viselni.

2012. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi csak az esküvő után vesszük fel, a lánykéréskor nem a karika került az ujjamra, nekünk ez így jobban tetszik, mint a bal kéz, majd jobb kéz karikával. Nagy a kísértés, de az az egy hónap nem sok idő, hamar elrepül :)
2012. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%

úgy látom nem sokan válaszolnak a kérdésre :)

én nem hordtam. Nekem köves gyűrűvel kérte meg a kezem a párom, és esküvő előtt 3 hónappal lettek kész a karikagyűrűk. Nagy volt a kísértés nálam is, de a férjem szerencsére mindig közbe lépett. Nagy élmény volt, hogy az esküvőkor húzta fel az ujjamra először, és én is az övére :)

Szerintem várd meg, ha már most hordod, az nem ugyanaz.

Nyilván, ha már eleve karikagyűrűvel kérte volna meg a kezed, az más lenne, de ha már csak 1 hónap van addig, azt várd meg :)

2012. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Mi eljegyzés óta a bal kezünkön hordjuk, esküvő után pedig a jobbon fogjuk.
2012. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mi is ugyan úgy voltunk vele. Nem tudtunk ellene állni a kísértésnek! :)

Igaz nekünk jövőre lesz ez esküvőnk.És nem hordjuk mindig csak ha megyünk valahova. :)

2012. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk az volt az eljegyzési gyűrű, a jobb kezemen van. Esküvő után átrakjuk a bal kézre, hogy közelebb legyen a szivhez :)
2012. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!