Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek szervezte esküvőszervező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek szervezte esküvőszervező az esküvőjét? Mit tapasztaltatok? Szerintetek jó döntés volt esküvőszervezőre bízni, vagy jobban jártatok volna, ha magatok szervezitek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
30-35%-os haszonkulccsal dolgoznak, vagyis ennyivel kerül neked többe.
2012. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem tiszta hülyeség. Az én esküvőm, az én szervezésem, az én döntésem.
2012. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tesznek hasznot semmire, bent van az árban általában. én, mivel ebből irtam szakdogát, szervezném magamnak, de elég sok utánajárás volt igy is, hát még ha szervezni is kell valamit. Szerintem amúgy jó ha van segitség. Egy perc amig tájékoztat hol érdemes sütit venni, vagy melyik teremben hányan férnek el, és hogy lenne célszerű adott vendégekkel. MErt valószinűleg körbejárta már párszor a helyi választékot mindenből.
2012. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is felesleges! Saját magad sokkal jobban eltudod dönteni, hogy mit akarsz ki felel meg neked! Általában minden szolgáltató aki úgymond minőségi munkát végez fog adn i kis ízelítőt a munkájából! A másik dolog, hogy ma már mindenki esküvőszervező, ha ért hozzá ha nem, olyanok is hirdetik magukat az esküvőn akik még életükben nem csináltak ilyet, elvégeztek egy esküvőszervezői tanfolyamot és úgy gondolják profik...Ha mégis esküvőszervező mellett döntesz kérj mindenképpen referenciát, és valóban győződj meg róla, hogy a megbízott esküvőszervezőnek nem te vagy az első megbízója mert hát akkor nem valószínű hogy igen jó munkát fog végezni!
2012. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esküvőszervezőként persze azt tudom mondai, hogy csakis jó döntés lehet, de vajon miért is gondolom így? És nem a pénz! Hanem jó magam is örülnék ha a nagy napot megkönnyítené valaki a számomra és sok terhet levenne a vállamról. A sok szaladgálás az ételek italok miatt, a díszek és még sok egyéb más amire talán nem is gondolnánk olyannak aki nem jártas benne szörnyen nehéz feladat lehet, még akkor is ha a saját esküvőjéről van szó.
2013. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!