Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit tennétek? Anyós meghívo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Anyós meghívott egy számomra ismeretlen családot az esküvőre.

Figyelt kérdés

Egy egyetemi barátnője és a családja, összesen 4 felnőtt ember. Beszéltük az ülésrendet, akkor mondta hogy beszélgettek róla és olyan ciki volt, mit tehetett volna? Nem tudom a teljes nevét, sem a telefonszámát, anyós nem hajlandó megadni.

Vőlegényem külföldön van a hétvégéig, telefonon nem tudott hatni rá.


Fel tudnék robbanni....

Ti mit tennétek a helyemben?


2012. júl. 16. 14:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
mondd meg anyospajtinak, hogy oldja meg, amit elrontott.
2012. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
24%
Elfogadnám. Annál többen örülnek a boldogságunknak, meg nyilván üres kézzel se fognak jönni. Ne keress már bajt ott, ahol nincs.
2012. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%

Hát mit? Ne írd bele az ülésrendbe, ne számold bele őket a létszámba. Magyarán ne vegyél róluk tudomást.

Aztán ha odamennek szépen megmondod, hogy se üléshely, se kaja nincs nekik, ugyanis csak a meghívottaknak van.

2012. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Első: anyós nem akarja helyrehozni, ez a baj...

Hármas: igen, erre gondoltam, de sajnos velük b.szok ki, én leszek a bunkó, anyós meg jelenetet fog rendezni

Második: már csak az elvek miatt is hadd döntsük már el mi, hogy ki lesz ott a mi esküvőnkön! Anyagilag sem állunk túl jól, sajnos olyan embereket sem tudunk meghívni, akiket szeretnénk.

2012. júl. 16. 14:29
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

Harmadik, ez azért elég bunkóság lenne. Elvégre nem az a négy ember a hibás azért, mert az anyós felelőtlenül toborozza a násznépet, és ilyen helyzetbe hozni Őket nem lenne emberséges.

Biztos, hogy nem férnek bele az ütemezésbe? Ha végképp nem, akkor tényleg az anyósra kell hárítanod a feladatot. És mi az, hogy a számát sem hajlandó megadni? Én kivertem volna a hisztit, az biztos. De jól tetted, hogy Te csendesen tűrtél, próbálj is meg higgadt és érett maradni. Viszont ezt tényleg az anyósnak kell helyre hoznia, főleg így, hogy nem is ismered az illetőket.

2012. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Már eleve milyen ciki, hogy felhívok valakit hogy "Jó napot, x.y. vagyok, elvileg jönnének az esküvőnkre de mégsem"


Technikailag meg tudjuk oldani, hogy leüljenek, de nekünk sajnos az a plusz 4 fő is sok árban :-(


Egyébként ha mindenki eljön, 36-an leszünk és 3 gyerek.

2012. júl. 16. 14:33
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Anyós fizeti? Ha nem, akkor sürgősen vonja vissza, mert nektek nem fér bele, és kész.

Ha kicsapja a dilit, ő is mehet haza.

Ne írjátok be, és kész.

Komolyan, nem értem, miért nem teszed meg.

1. Felhívom a férjem.

2. Megmondom anyósnak, nem fér bele, ő fog égni, ja meghívja, mert nem lesz nekik szék sem készítve.

2012. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
mivel anyós hívta meg hát akkor fizesse is ki ő a részüket
2012. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Férjed majd rakra helyre az anyját.
2012. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Tömören: az én esküvőmön azok voltak ott, akiket én meghívtam. Pont.
2012. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!