Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek hány fős esküvője volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány fős esküvője volt? Sokan visszamondták a meghívást?

Figyelt kérdés
Ahogy közeledünk, egyre többen mondják vissza, kezdek aggódni! Tudom, hogy nem a létszámtól függ a hangulat, de minden egyes visszamondást egy kicsit szívemre veszek.
2012. júl. 19. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
50 főre számítottunk, 51 lesz, úgy néz ki. egy ember mondta vissza, mert zenész és lagzit zenél, helyette jelentkezett más, aki jönne :)
2012. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hatan voltunk. Mi ketten, két gyermek és két tanú. Mivel az én szüleimet nem lehetett leültetni egy asztalhoz és nem akartunk cirkuszt, a párom anyja meg nem beszél a fiával, végül úgy döntöttünk, hogy a az előző házasságból született egy-egy csemete, két jóbarát és mi leszünk jelen. Mit mondjak, nem bánom. Csak sajnálom, hogy egy ilyen alkalmat sem lehet nálunk normális körülmények között végigcsinálni.
2012. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az utána lévő lakodalomról is szó van. :)
2012. júl. 19. 14:22
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

Azért mondják vissza, mert egy 2-4 fős családnak egy esküvő+lagzi 80-150.000,- Ft-os kiadás. Főleg, ha nem abban a városban van, ahol a meghívott él.

Nekünk (2-en vagyunk) most egy esküvő 100e lenne (és ebből csak 20-30.000 a naszajandek). Visszamondom. Mert ennyi pénzem nincs. És ha lenne sem erre költeném. Ha nem tiszta, h ez hogy jött ki, levezetem.

2012. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
mi most voltunk hétvégén lagziban. ajándék: kívánságfa: 2500 ft, 1 ü. bor szöveggel: 1000 ft. ruhám 2500 ft, benzin 6000. tehát 15000 alatt megúsztuk 3-an.
2012. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

No, akkor levezetem:

páromnak ruha (ő a férfi, neki kellene nadrág, ing, cipő) 20-25.000,-

230 km-re van, nincs autónk, oda-vissza: 18-20.000,-

szállás kb. 15.000,- (mivel egy olyan helyen szervezik, ahol senki sem lakik, semmilyen rokon)

naszajandek: 20-30.000,- (puccos lagzi lesz, elvárják...)

lánybúcsú: 20.000,- (útiköltség nekem 10.000, + egyéb költség)

És akkor én (a nő) nem mentem el fodrászhoz, körmöshöz, kozmetikushoz, nem vettem semmi új ruhát magamnak az esküvőre.

2012. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 500 fő kapott meghívót és nagyjából 450-en jöttek el. Ekkora számoknál ez az arány szerintem korrekt.
2012. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
40-főben gondolkodtunk, 35-lett meghívva, végül 28-an jöttek el. A meghívottak élvezték az ünneplést, bár én kicsit feszengtem, hogy ilyen kevés emberre megkaptunk egy nagy éttermet.
2012. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

6ost nem értem. a párodnak nincs úgymond ünneplő ruhája, öltönye? miben megy a hivatalos eseményekre, netán temetésre?

egyébként egy esküvőre meghívott vendégnek nem muszáj végigjárni egy szépségszalont. otthon is lehet jó frizurát, szép körmöket, normális sminket feltenni, nem muszáj erre egy vagyont kidobni.


mi is voltunk már pár esküvőn, turiban vettem csinos ruhát, itthon belőttem a sérót, sminket. a párom magára senderítette a kis öltönyét (ami már érettségi óta megvan) , és elmentünk az esküvőre.

nem hinném, h azt számolják, h személy szerint ki mennyit dobott a menyasszonytáncba, hanem inkább örülnek, h sok vendég jelen volt jó hangulatban.

2012. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki jár színházba, hangversenyekre, annak van ruhája, ha munkába nem is elvárt az elegánsabb megjelenés. Aki nem, annak egy-egy ilyen alkalom megterhelő lehet. Mi kicsi, jelképes ajándékot szoktunk adni és valamennyi pénzt, amit vagy a menyasszonytáncnál adunk oda, vagy külön.
2012. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!