Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvő mennyibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvő mennyibe kerül? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 15:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk most lesz, semmit nem fizettünk. Ingyenes.
2012. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 hete volt a XIII. kerületben, mi direkt péntekre kértünk időpontot, mivel itt sok helyen olvastam, hogy hétközben ingyenes, hát nem volt ingyenes, 16.900 Ft-ot kellett fizetni terembérletre. Ebbe csak az anyakönyvvezető szokványos szabvány szövege volt benne, plussz kaptunk egy verset tőle, amiről nem tudtunk, meg velünk is elmondatott egy szép fogadalmat. A gyertyagyújtás, zene, szülőköszöntő ebben még nem volt benne, ezek mind külön összegek voltak. Lehet, hogy vidéken ingyenes, de Budapesten szerintem sehol nem ingyenes.
2012. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akik szerencsések, ott ingyenes. Nálunk nem az, hétköznap, hivatali időben is 20.000-t kell fizetni, úgy, hogy csak aláírni akarsz. Azt mondják, hogy ez az illeték, enélkül nem lehet, és nem adnak időpontot.
2012. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Első vagyok, és igaza van az utolsó válaszadónak. Állampolgári jogod ingyen házasodni, és tényleg csak az extrákért kérhetnek pénzt.
2012. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha valahol pénzt kérnek menjetek máshova, Bp-en is sok helyen ingyenes 12. kerületben péntekenként, 11.-ben csütörtökönként, 6.-ban is valamikor, barátnőm ott házasodott, szóval sok helyen, nézzetek utána, illeték meg nincs az biztos (csak ha pl. a 30 napot nem akarod kivárni nyomós indokkal, vagy ilyesmi).
2012. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi nem várjuk ki a 30 napot és továbbra is ingyenes. Az illeték szöveg szerintem csak a lenyúlás. Elteszik, jót röhögnek, te meg örülsz, hogy olcsón megúsztad... A házasságkötés ingyenes kéne legyen mindenhol, mert jog, nem szolgáltatás!
2012. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!