Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt akinek magányosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt akinek magányosan készülődött az esküvőre? Hogy tetted kellemesebbé?

Figyelt kérdés

Nyilván a vőlegényemmel nézelődök, ő még így is egy arany ember, nézi velem a meghívókat, mindenben részt vesz, de pl. a ruhát nem akarom, hogy lássa, és mégis egy férfi, akármennyire is részt vesz, sokszor észreveszem, hogy elkalandozik, nem is igazán érti egy-két dolog közt a különbséget stb. Azért annyira egy férfi sem lelkesedik a részletektől mint egy nő én úgy érzem.


Anyukám.. Hát igen. Szeretem anyukámat, de szinte akármiről eddig szó volt az esküvővel kapcsolatban úgy lehúzott, hogy amilyen ruhák nekem tetszenek, azok szerinte nem is igaziak, bezzeg az unokatesóm felvette a habos-babos ruhát, és hogy igazi menyasszony volt, nézzem meg mennyivel szebb. Akármit mondok vagy a vállát vonogatja, vagy lehúzza. Néha, ha kérdezek valamit, amit én nem tudok, még rám ordít, hogy nem tudja és amúgy is mekkora hülyeség, minek az. Amúgy is minden legyen inkább tesco gazdaságos, honnan van nekünk arra pénzünk stb. Szóval teljesen elment a kedvem tőle, hogy bármit kérdezzek tőle, vagy elmondjak neki.


Nagymamák messze laknak, egyik elég öreg hozzáállású, ő neki annyi véleménye van az egészről, hogy a menyasszonytánc koldulás, de mással kapcsolatban nincs képben, ha esküvőről van szó egyáltalán. A másik, mikor felmerült, csak jajveszékelt, hogy minek arra pénz.


Anyósom szerint az esküvő felesleges, miért nem jó nekünk két tanú, ha vendégeket hívunk, úgy is lesz, akinek nem fog tetszeni a dolog, és úgyis veszekedés lesz a családban és valaki megsértődik, hogy nem hívtuk meg. Ezt mondjuk nem nagyon értettem.


Legjobb barátnőm meg már 8 éve nyűglődik a pasijával, emlékszem, mikor anno eljegyezték egy közös ismerősünket, teljes letargiába esett, hogy ők meg nem haladnak sehova és neki ez olyan szar érzés, annyira vágyna rá ő is, szóval azt meg nem akarom, hogy ő rosszul érezze magát, amiért az orra alá dörgölöm, hogy hé nézd, NEKEM esküvőm lesz...


Néha az egésztől elmegy a kedvem, szinte senkivel nem beszélgethetek őszintén az egész szervezésről, mert folyton attól kell félnem, hogy le leszek cseszve, hogy hülye vagyok és amúgy is.


2012. júl. 28. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
ha megfogadsz 1 jó tanácsot: csináld bizony egyedül. akkor senki nem szól bele, senki nem néz furán, stb. a vőlegényeddel egyeztess, ennyi. egyébként én blogot vezetek plusz az alompr.hu.-n, ahol nagyon klassz a társaság, ők is adnak tanácsokat, hha szükséged van rá.
2012. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
A hazasodunk.hu-sok is nagyon kedvesek és nagyon élő a társaság mindig.
2012. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%

Én is nagyon sok mindent magam szerveztem és szervezek. Néha anyum segit be, mert nekem nincs jogsim igy elvitt 1-2 helyre, a párom rábólintott mindenre, mert ő külföldön dolgozik és azt mondta, hogy csináljak én mindent. 2 hét múlva lesz a nagy nap és már kezd elmenni midnentől a kedvem és a java még csak most jön, újból hivni mindenkit, hogy jönnek es, szervezkedni előlről mindent, egyeztetni mindenkivel.

Anyósommal majdnem összevesztem, de nem érdekel, néha anyum is olyan dolgokat művel meg mond, hogy legszivesebben kimennek a világból.

a barátnőm is csak 1 hónapja tud segiteni, de már midnen el van rendezve.

Csinálj mindent egyedül, inkább ne is szóljon bele senki,mert mindeki mást fog mondani és nem fogsz tudni dönteni. Kérd ki a párod tanácsát és ennyi. A ti napotok.

2012. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!