Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért vállnak el az emberek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vállnak el az emberek? Hogy van az hogy valakiből ki szeretnek? Mi a biztosíték arra hogy egy házasság/kapcsolat a sírig tarthat?

Figyelt kérdés

Minden válaszolónak megy a zöld kéz!


Nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!


2011. dec. 25. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ezer oka lehet annak, hogyha valakiből kiszeretnek: változnak az emberek, a másiknak nem tetsző irányba, vagy nem tesznek eleget a kapcsolatért közösen, stb. és nincs biztosíték arra hogy sírig tartson..sajnos
2011. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Csak úgy egyszerűen elromlik a kapcsolat, mert az emberek változnak, és ha két ember kétfelé változik, abból könnyen lesz szakítás. Biztosítékot ne keress a sírig tartó házasságra. Van, de nagyon ritka, és felesleges erőltetni, mert akkor mindenki szenvedni fog.
2011. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

nem tudom melyik a jobb.

ha elválnak,vagy ha a feleséget csalja egész életében a férj,és a nő meg azt hiszi milyen boldogok blabla..

2011. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
72%

A korai házasság vagy gyerek vállalás gyakran vezet váláshoz. Vagy ha különböző érdeklődési körök alakulnak ki, például egy realista matematikus és egy művészlélek. Eleinte lehet hogy jól megférnek, de később ez gondot okozhat.

Illetve ha a párnak sokat kell dolgoznia, keveset vannak együtt és amikor kifáradva stresszessen hazaérnek egyiküknek sincs már türelme a házimunkához, gyerekekhez... hát igen, sajnos ők szívják meg a legjobban :(

Neked is boldog karácsonyt! És a többi válaszolónak is :D

2011. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Én kétszer váltam el. Először 20 évesen mentem férjhez, 3 hónapos együtt járás után, egy csalódás után. Azt hittem, hogy minden jó lesz, bár nem volt lángoló szerelem. 7 év házasság és 2 gyerek után rájöttem, hogy teljesen mások vagyunk, minden megmozdulása idegesitett, igy elváltunk.

Másodszor már nem kapkodtam ennyire el, négy év együttélés után házasodtunk össze. De a férjem alkoholista volt, és hiába hittem, hogy majd én mellettem megváltozik ez persze nem igy lett.

Most 4 éve élek együtt valakivel aki a másik felem. Soha egy vita nincs közöttünk, és remélem ez már tényleg örökké tart.

2011. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon sok házasság elött már vannak jelek és ennek ellenére erőltetik nem csoda ha vége lesz hosszabb rövidebb idő alatt.Jellemző a színészek híres rövid ideig tartó házassága.Vagy ott van Charles és Diana házassága aminél a külsőság a kivagyiság dominált, nem csoda hogy csúfos véget ért.A férfinek szeretője volt már a megismerkedésük elött is. Diana rátett egy lapáttal ő túlmúlta Charlest. És miért? Ezek az emberek se különbek mint bármely más ember.
2011. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
90%
Szia:) Az én szüleim váltak,igen szarul érintett (mint mindenkit,aki ilyen helyzetben van/volt),ezért kicsit utána néztem ennek a témának,olvastam cikkeket,tanulmányokat,kutatásokat,elméleteket,filozófiai dolgokat,egy dolgot le lehet belőlük következtetni. Ez egy olyan dolog,amelyet sohasem tudunk megfejteni. Minden összefügg mindennel: társadalmi normák,személyes tulajdonságok (tolerancia),genetika,evolúció,az együtt élésből származó traumák. Sok kapcsolat szépnek néz ki,de mindegyikben van,vannak problémák és ezen problémákat csak egy dolog oldja meg (talán),a válás. Hogyan lehet valakiből kiszeretni? Állítólag a "szerelmi érzelmek" belénk vannak kódolva (azt hiszem 2-3évre szólnak ezen kódok). A szerelem nem más,mint kémia,van egy ilyen tudomány irányzat a cupido kémia,kicsit giccsesnek tűnhet,de igen érdekes tudomány,a szerelem sok mindent kihoz az emberből,illetve rontja,torzítja is annak személyiségét. Igen nehéz lenne most ezt megmondani,hogy hogyan lehet valakiből kiszeretni,ember függő. Valaki kalandra vágyik,valaki biztos pontra... A válás nem más,mint a bürokrácia hatása,ez van,a mai világban minden papír,mindenhol papír van..:D Biztosíték pedig nincs arra,hogy a házasság sírig tart:)miben vagy biztos?:) hmm jó kérdés:) Ha esetleg most vállnak a szüleid,gondolj arra,hogy nekik így jobb lesz,lehet szokatlan lesz majd,de az ember igen híres arról,hogy gyorsan alkalmazkodni tud:)
2011. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bussika ***** válasza:
80%
Szerintem azért mert pár év múlva elmúlik a szerelem érzete és az emberek újra elkezdenek vágyódni a szerelem iránt, reménykednek abban hogy egy másik párkapcsolatukban ez az érzés tovább tartana....stb ez főleg akkor igaz ha az embernek az első hosszabb kapcsolata!
2011. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincsen biztosíték rá, hogy élethosszig tartson. Ahogy észrevettem mostanság, az emberek rengeteget dolgoznak, nincsen idejük egymásra, a másik pedig, hogy ha akad egy kis probléma, akkor könnyebb csapot-papot otthagyni, mint leülni és megbeszélni. Nem értem, hogy ez miért jó. Lassan két éve vagyok együtt a párommal, együtt élünk, és mindig törekszem arra, hogy legyen kommunikáció. A szerelem kérdéshez pedig azt szeretném leírni, hogy persze, hogy a szerelem elmúlik, az a lényeg, hogy mi marad utána, jobb esetben átalakul mély szeretetté, kötelékké. Tudom, hogy nem mindenkinek ilyen egyszerű az esete, mert ott van a személyiségük...stb. Én még egyenlőre így látom, s szeretném, ha így is maradna, hisz a másik felem, és remélem hosszú életű lesz a kapcsolatunk:)
2011. dec. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

A biztosíték: Ha öreg korodban lépsz házasságba pl. 78, akkor biztos sírig tart.:D

A vicctől eltekintve semmi biztosíték nincs. Hogy tudnak kiszeretni egymásból? Egyszerű a válasz megcsalja a párját vagy beleszeret másba, de akármi történik, egy picit azért mindig kötődni fognak egymáshoz...

2011. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!