Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a szüleimnek hogy a barátnőmmel összeszeretnénk házasodni?

Figyelt kérdés
a barátnőm 41 éves én meg 26 éves vagyok

#szülő #házasodás #barátnőmmel összeszeretnénk
2012. júl. 29. 18:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Hű! Hát gondolom ha össze szeretnétek házasodni (..de igen, így írják), akkor gondolom már jó ideje együtt lehettek, szóval a szüleidnek már vol alkalmuk megismerni őt, és valamennyire beilleszkedhetett a családba. De gondolom zavarja a szüleid, hogy 15 évvel idősebb nálad, különben nem írtad volna ki a kérdést..
2012. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Megnyugodtam most : ha 41éves leszek,akkor sincs veszve semmi...:D Amúgy meg egyszerűen mondd el,és kész.Nem vagy már gyerek.
2012. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk a családban pont így volt. Ő (a 26 éves fiú) így mondta el: Anya, apa, szeretnék mondani valamit. Van barátnőm! Mit szóltok? Ja, és ideköltözne egy kis időre. De csak az esküvőig! Így könnyebb lenne mindannyiunknak, lévén, hogy már 5 hónapos terhes. Nagyszülők lesztek! Juhéj!
2012. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
ezt tuti komolyan akarod?te még csak 35 leszel,a mami meg már 50...
2012. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

A legjobb lenne bukósisakban!

Ha édesanyád fiatalos, lehet, hogy nem néz ki annyinak, mint a leendő nejed!

2012. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
édesanyád mennyi idős?anyakomplexusod van?
2012. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Ezt még te se gondoltad komolyan. :D Tán nem hozományvadász vagy, kérdező?
2012. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

"a barátnőm 41 éves én meg 26 éves vagyok"


És te nő vagy, vagy férfi? Mindegy, anyád helyett anyád lesz...

2012. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Jajj, ne legyetek már ennyire primitívek... Milyen alapon ítéli meg bárkit itt, hogy miért van együtt két ember? Nagyon sok oka lehet, amihez semmi közünk.


Bemutattad már otthon?

Mert ha igen, akkor viszonylag könnyű dolgod van, elvégre csak meg kell mondani, hogy "Évikével x éve együtt vagyunk, és hamarosan szorosabbra fűzzük a kapcsolatot, hogy hivatalosan is összetartozzunk. Jövőre/idén összeházasodunk."

Annyira nem bonyolult azért.


Ha nem mutattad be otthon és soha szó sem esett róla, az elég ciki, de kb. ugyanez a szöveg, csak előtte nem árt elmesélni, hogy van egy barátnőd...


Ha valami miatt fura a dolog, az az, hogy 26 évesen nem vagy annyira felnőtt, hogy ezt magadtól is tudd... Nem a korkülönbség a gáz, hanem ez.

2012. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8%
én a helyedben aludnék rá még egyet, keress inkább egy fiatal csajt magad mellé. Mit eszel egy közel anyád korú nőn?
2012. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!