Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha valaki 30 éves és nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 30 éves és nem volt SOHA férfival kapcsolata, sikeres lehet még ilyen téren?

Figyelt kérdés

Az unokatesómról van szó. 30 éves, szép lány, viszont eddig a munkájának élt. Annyira karrierista volt, hogy nem találkozott, nem ismerkedett fiúkkal. Így még teljesen tapasztalatlan minden, de tényleg minden téren...


Most viszont változtatni szeretne. Szerintetek sikeres lehet még ilyen téren?



2012. aug. 5. 00:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kortól függ
2012. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Sikeres lehet,csak majd az első szexuális együttlétére hivja meg Ceizel Endrét is,üljön majd ott az ágy szélén,ha nem mennének jól a dolgok..
2012. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Persze, ha lesz valami félkegyelmű, aki elvállalja ezt a melót.

Szerinted normális, h valaki 30 évesen érzi úgy, h valami lehetne már?

2012. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

hát...én 21 éves vagyok és már most úgy érzem hogy sose fogok halálig tartó boldog kapcsolatban élni ...ez egy elérhetetlen mesevilág

eddig nálam mindig elég szerencsétlen pasik próbálkoztak és úgy voltam vele hogy akkor már inkább egyedül

egyet leteszteltem, 3 hónapig jártunk de csak jól átvágott és lelépett

én sem ismerkedem, a hobbijaimnak élek de kezdem úgy érezni hogy defektes vagyok ha csak olyanoknak kellek akik próálkoztak hiába vagyok elégedett a külsőmmel és gondolom úgy hogy több járna...lehet rosszul gondolom ... lehet hogy unokatesód úgy van hogy mondjuk a munkahelyén nem nagy szám pasik vannak máshova meg nem jár el

2012. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 omba ***** válasza:
97%

Csak ne olyan céltudatosan vágjon bele, mint a munkájába.

Ismerem a helyzetet, szóval nem egyszerű ügy.

Az egyik féle nagyon ridegen racionális, és ez bizony elég riasztó, a másik este, amikor úgy gondolják, hogy most marha lazára kell venni mindent...

Lazulni tudnak a legkevésbé, pedig az volna a leghasznosabb, - na tessék már én is hasznosságról beszélek ! XD

2012. aug. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
velem egy nyár alatt fordult meg a világ,2hónap alatt fejlődtem annyit,amennyit előtte évekig nem,igaz,ez csak pasizás,flörtölés,ismerkedés,a szexhez még érnem kellett agyilag.Fejben dől el minden,ez nem korfüggő,ha az elején nem adja fel és társául szegődik valaki aki társaságba,buliba viszi és "példát" mutat,menni fog!
2012. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

Ha a karrierr fontosabb volt, az az ő döntése, pontosan tudja, hogy a családalapítást áldozta fel a pénzért.


Amúgy az ismerkedés nem korfüggő! Nagyon sok 30-as van pár nélkül.

2012. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Ezt akkor ő szúrta el,de attól még miért nem lehetne sikeres?Nem azért nem ismerkedett,mert annyira nem kell senkinek,meg annyira szerencsétlen,hanem nem érdekelte a dolog.
2012. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Hát jó kérdés. Én 23 leszek pár nap múlva, és az jár a fejemben hogy már most késő...
2012. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, 24 évesen vagyok ugyanilyen helyzetben és hát, elég reménytelennek tűnik a dolog.

Nem tudom, vannak-e fiú ismerősei az unokatesódnak, szokott-e csak úgy beszélgetni a másik nemmel,de nálam például már az is probléma, hogy csak úgy lazán beszélgessek egy férfival, annyira szokatlanul érzem magam a társaságukban. Szóval, ha kezdetnek elvinnéd egy olyan társaságba, ahol férfiak is vannak, csak úgy beszélgetni, hogy oldódjon, az lehet, hogy segítene.

2012. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!