Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyikünk kapcsolata sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyikünk kapcsolata sem felhőtlen a szüleivel sajnos, de vőlegényemé katasztrófa. Mi legyen a szülőköszöntővel?

Figyelt kérdés
Szülei válásakor az anyja lemondott róla az apa javára. Nem is volt rá kíváncsi egész gyermekkorában. Párom vette fel vele a kapcsolatot, de pár kötelező látogatásnál és 1-1 telefonhívásnál tovább nem jutottak. Még arra sem hajlandóak, hogy megnézzék a közös lakásunkat. Az esküvőre természetesen meg lesz hívva, de, hogy őt, mint szülőt felköszöntse párom, abszurd...Most mit tegyek?? Én köszöntsek, ő ne??
2008. szept. 7. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, nálunk hogy volt, talán segít:

Engem nem a szüleim neveltek, és semmi rokonom nem volt, a páromnak viszont rengeteg, ezért nagyon féltem, mi lesz az esküvőnkön. A párom miatt azonban el kellett hívni a rokonokat, barátokat. Részemről csak barátok, kollegák voltak, és apukám eljött az élettársával. Egyébként ezer évben egyszer beszélünk egymással, de azért elhívtam őket.

A hivatalban én köszöntöttem apukámat virággal, meg a párját is, illetve a férjem szüleit is, hiszen ők sokkal közelebb állnak hozzám. Mi így oldottuk meg, de nagyon sokáig gondolkoztunk rajta, hogy hogy legyen... Igaz, hogy apám nem nagyon érdemelte meg a köszöntőt, de azt se akartam, hogy kellemetlen legyen a helyzet...

Aztán túljutottuk az egészen, és volt egy fergeteges lagzi :-)) Örülök, hogy így csináltuk, így volt jó. Abba a két csokor virág árába nem haltunk bele, és így senkiben nem maradt tüske.

Sok boldogságot!

2008. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a csokor mérete is lehet jelző értékű... gondolom a szüleidnek rendes csokrot rendeltek, lehetséges az is, hogy anyukájának csak egy szál szegfűt. de szerintem abból se csináljatok ügyet, ha a párod nem köszönti fel az anyukáját, a násznépnek nem fog feltűnni, úgysem ismerik.
2008. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom szülei el sem jöttek az esküvőnkre. De persze mondták, h ott lesznek. Még arra sem voltak képesek, hogy felhívják a férjemet, h figyelj te hülye nem megyünk, mert... És ha nem lenne szülőköszöntő???? Gondolom a párod szüleivel meg lehet beszélni, h miért. Vagy utána a lakodalomban adni nekik valamit.
2008. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nézd,az én szüleimet inkább nem ecsetelném,de kb.a párodéval egyszinten lehetnek,de talán még betyárabbak!én,ami rossz csak lehetett mindent meg kaptam tőlük,sajnos a gyerekkorom egy rém álom volt!most szerintem sokan hurrognak majd,DE:csak az tudja milyen ez aki BENNE ÉLT!!én nem hívtam meg őket!életem egyik legboldogabb napját,nem azzal akartam elrontani,hogy ha rájuk nézek,csak a keserűséget érezzem!sajnos,ha valami szar,azt ne játszuk már el hogy"húúú de fasza minden,éljen"!engem a párom maximálisan megértett!bocsi ha bántó voltam.
2008. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a kérdés megoldódott...Az ő szülei már most, az esküvő előtt hónapokkal kifogást keresnek, hogy miért is nem tudnak eljönni, vagy miért csak egy kicsit tudnak maradni. Az én szüleim a problémákat meghallva-tanácsért fordultam hozzájuk-mást sem hajtogattak, hogy intézzük el magunk között, csak ketten, 2 tanúval:( Így úgy döntöttünk, hogy ezt fogjuk tenni, és a pénzből elmegyünk egy szép nászútra...Szülőknek meg semmiről nem szólunk..mintha csak egy szimpla nyaralás lenne..Azt sem kell tudniuk, hogy férjhez mentem...(időpont sem volt telesen lefixálva)...
2008. szept. 11. 06:49
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok,szerintem ez a lehető legjobb megoldás!sok boldogságot nektek.
2008. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!