Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kell egy esküvőre fotós és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell egy esküvőre fotós és videós is?

Figyelt kérdés
Nagy kiadás mind a kettő. Lehetséges az szerintetek, hogy csak fotóst fogadunk, és egy ismerős videóz? vagy inkább a videóst fizessem? Indulásnak nem is akartunk videóst, de aztán ajánlottak egyet, ezért elgondolkodtunk rajta. Mi fizetjük, minden forintot meg kellene fognunk. A fotós 50.000, a videós 55.000
2012. aug. 8. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Unokabátyáméknál fotóst fogadtak, egy barátjuk videózott.

A másiknál csak fotós volt, s utólag mondták, h kellett volna vki, aki videózik. A tesója esküvőjén, meg megkérték a tesómat, fotózott, videózott.

Szerintem mind kettő kell, lehet az ismerős v. rokon, ha megbíztok benne.

2012. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a fotóst tartom fontosabbnak (ez nem azért van mert fotográfus vagyok). Az a helyzet, hogy amíg egy-egy fényképet elővehetsz bármikor, a DVD-t nagyon ritkán fogod betenni a DVD lejátszóba, hogy végignézd a többórányi videofelvételt. Amúgy ezek az árak amiket feljebb írtál a kommersz kategóriába tartoznak, nagyon olcsók, inkább csak az egyiket válaszd (persze amelyik neked fontosabb) de abból keress egy olyat aki nem csak fotósnak mondja magát, hanem alá is tudja támasztani egy minőségi referencia anayaggal ami nem hemzseg a hibáktól.


Sok boldogságot!:)

2012. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni, kinek mi a fontosabb, nálunk csak fotós volt, de többe került mint 105ezer, ami nektek a kettő együtt, ezek tényleg nagyon alacsony árak. Szerintem a fotós fontosabb, a videót kb 2-szer szokták megnézni, a fotókat meg jó lapozgatni néha.
2012. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!