Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kell egy esküvőre fotós és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell egy esküvőre fotós és videós is?

Figyelt kérdés
Nagy kiadás mind a kettő. Lehetséges az szerintetek, hogy csak fotóst fogadunk, és egy ismerős videóz? vagy inkább a videóst fizessem? Indulásnak nem is akartunk videóst, de aztán ajánlottak egyet, ezért elgondolkodtunk rajta. Mi fizetjük, minden forintot meg kellene fognunk. A fotós 50.000, a videós 55.000
2012. aug. 8. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk egyik sem volt, mindenki fotózott, videó meg csak egy van a bevonulásról, de őszintén megmondom lesz@rom, mert random tök jó képek születtek. Azokat tudom mutogatni annak akit érdekel, én is szívesen visszanézem, de örülök, hogy nem adtam ki ezért pénzt.


Igaz nem retusált egyik sem, nem beállított, de tök jó, hogy mindent úgy ad vissza ahogy volt.


Ha neked fontos, hogy mindenféle kimunkált képed, meg 36 órás megvágott videód legyen a részeg rokonságról, amiből egyébként 10 percet néznél végig akkor legyen, de olyan, hogy KELL olyan nincs.

2012. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a videós fontosabb. Akkor az az egész esküvő menetét felvenné. Képekből meg születnek jók is vendégek által. És attól, hogy nem lesz fotós, összeállhattok a pároddal a templom előtt és egyebek. Meg úgyis fényképezni fog mindenki lépten-nyomon.
2012. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
nekünk nem lesz videósunk, én teljesen feleslegesnek tartom.
2012. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Antimod ***** válasza:
84%

Nálunk volt egy "félamatőr" fotós, aki nagyon jó képeket készített, illetve egy ismerős, aki házi kamerával filmezett. Ennél több nem kellett nekünk, mert az emlék a lényeg, nem az, hogy a bulvárhíradóhoz minőségi anyagot készítsünk.

Azaz szerintem a technikai minőség talán fontosabb, mint a tartalmi, mert egy akkor már kis felbontású fotóval és videóval nem sokra mész 30 év múlva.

2012. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Nekem eszembe sem jutna fotós vagy videós. Ha nem említetted volna nekem KOMOLYA eszembe se jutott volna, h kéne valamelyik...

De a kérdésedre a válasz. Videós. Képeket csinálnak a vendégek, úgyis. És a videoanyagból is lehet csinálni/kivágni képeket utólag amit otthon a sz.gépeden megtehetsz.

2012. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Én fotósnak egy kezdőt kértem fel. Facebookon rengeteg ilyen emberke van akik szinte ingyen vállalnak fotózást, de nincs stúdiójuk, nincs sok tapasztalatuk. Viszont sokszor kreatívabbak és jobb képek készülnek,mint a profiknál, ők hajlamosak beleunni.

Videósunk nem volt, nagyon megbántam. Rokon kamerázott, direkt kérdeztük vállalja-e, de nagyon rossz lett, rángatta a kamerát, egyhelybe ahol állt onnan vett... majdnem elbőgtem magam mikor visszanéztük... annyira izgatottak voltunk, hogy nem is nagyon emlékszünk a szertartásra... jó lett volna visszanézni.

2012. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Én a fotóst tartom fontosabbnak. Magunkat ismerve meg a rokonságot, soha az életben nem lenne visszanézve! A fényképeket meg bárhová magammal viszem, feltöltöm netre és mindenkinek mutogatom. Egy pár órás videót nem ülnének le nézni velem. Na meg olyan szépek a megkomponált fotók! Én nagyon szeretem őket nézni.
2012. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyikért sem adtunk pénzt. A rokonok, barátok fotóztak, csináltak mini videokat, amiket kiírtunk lemezre (2 db lett tele), néhány nagyon is szép lett, amit kidolgoztattam, egy a szekrényen van, kb. tíz az albumban, nyolc éve rájuk se néztem, jöttek az új élmények, a gyerek, miegymás. Gondolj bele, te először folyton nézegeted a képeket, a férjed egyszer végignézi és kész, egy férfit nem érdekel úgy a téma. Egy hónap múlva a férjed unni fogja, hogy te még mindig a képeket nézegeted, majd hamarosan te is, a rokonság is unni fogjátok, hogy még mindig az esküvő, a képek a téma, és évekig elő sem veszed őket.
2012. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nekünk csak fotósunk volt, az is a volt osztálytársam, ez volt a nászajándék tőlük :) videóst nem akartunk, ráadásul a vendégek rengeteg videót csináltak, igaz, nem profik, de a lényeg látszik, jókat nevetünk rajta még most is :D
2012. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fotós lesz, videózni ismerős fog. Szerintem mindkettőt bérelni hatalmas pénzkidobás. Így a fotók gyönyörűen kimunkáltak-retusáltak lesznek majd, a videó pedig csak egy szép emlék marad, nem a minősége a lényeg. :)
2012. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!