Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Friss házasok! Tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss házasok! Tényleg olyan önfeledt, boldog, életetek legszebb napja, az esküvőtök mint ahogy arról álmodni szoktunk?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egy darabig azt hisszük, hogy minden tökéletes lesz aznap, aztán felnő az ember lánya és szembesül az élettel.


Elég, ha arra gondolunk, hogy mennyi embert "illik" meghívni akiket ugyan lehet, hogy kedvelünk de társaságukban nehezebben oldódunk fel. Például a páromnak van jónéhány jóbarátja akiket természetesen meg fogunk majd hívni, de én nem kedvelem őket komolyabban. Vagy az édesapja aki folyamatosan kritizálja a kapcsolatunkat. Ilyen emberek társaságában hogy lehetne önfeledt ez a nap?


Nálatok, hogy volt?



2012. aug. 9. 07:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, nekünk szerencsénk van a rokonainkkal és barátainkkal. Voltak, akiket nem hívtunk meg, de nem volt sértődés. Azokat hívtuk meg, akik tényleg részt vesznek az életünkben és nem azokat, akiket illik. Azért akartak csak "beavatkozni", hogy fehér ruhám legyen, de meggyőztem mindenkit, hogy nem a gyerek miatt nem fehér, hanem mert nem is akartam soha fehéret.

A nagy nap jól sikerült, voltak kisebb malőrök persze, de annyi kellett is:-)

2012. aug. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Eskuvoi elokeszuleteknel voltak gondok, a nagy nap tokeletes volt. Ő és én senki más, annyira szerelmesen andalogtunk és egesz este el sem mozdultunk egymas mellől, h mindenki amult h ennyire osszeillo pár keves van. Szoval minden almom felulmulta; )
2012. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!