Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ennyi pénz elég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi pénz elég?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hét múlva lesz egy barátunknak az esküvője. Igazából nem az enyémek, hanem a páromé, de természetesen én is nagyon kedvelem őket. Lesznek ott más közös barátaink is és közösen adunk nekik egy nagyobb ajándékot. Szeretnénk valami olyat is, ami nem személytelen..


De lesz menyasszonytánc is és majd a párom fogja jól megtáncoltatni a menyasszony. Ha egy 10est dob be, az szerintetek elég? Mármint ő táncol, de ugyebár ez kettőnk nevében van tulajdonképpen. Egyébként egyetemisták vagyunk, a pár pedig már végzett és dolgozik és jelezték, hogy nem várnak tőlünk igazából semmit, de hát tudjátok milyen ez. Az ember adna a barátainak. De ennyi elég?


2012. aug. 11. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőven elég a 10es ebben biztos lehetsz!! Szerintem engem a családtagok forgattak 10-el a barátok nem. Volt olyan is aki úgy gondolta jó poén lesz eurot dob be! Vagy úgy is csinálhatjátok,hogy te egy 5el és a párod is egy 5el!
2012. aug. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a másik.. Nekem is meg kéne táncoltatnom a menyasszonyt? :) Mint mondtam, nem az én barátaim, más kérdés, hogy kedvelem őket, de a menyasszonyt nem mondanám a barátnőmnek. Szerinted? :/
2012. aug. 11. 08:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges, vegyülj el a tömegben, szerintem pont elég pénzzel szálltok be ahhoz, hogy ne kelljen még jópofizni, ha nem szeretnél. Hagyd ki nyugodtan.
2012. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, akarmennyit is dobtok be, orulni fognak neki :)

Tudja mindenki, hogy nekunk egyetemistaknak nem igazan megy jol XD

2012. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 11. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy hogy csak a párod fogja megtáncoltatni a menyasszonyt? Felénk úgy van (aug.4-én voltunk ugyanígy Párom barátainak az esküvőjén), hogy mivel egy pár vagyunk, együtt dobtuk be a borítékot, és együtt táncoltunk az ifjú párral, hogy ő a feleséggel én az újdonsült férjjel, végül mind a 4-en összekapaszkodva. Ezért nem értem, ha egy pár vagytok, Te hogy maradhatsz ki belőle? Az meg, hogy külön adtok 5-5000-et szerintem baromság, hát nem együtt mentek? Nem összetartoztok?

Ez nekem fura...

2012. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!